Курси англійської мови для дітей р. Москва Навчальний Центр Лингварекс

04.07.2016

Про компанію

Навчальний Центр «Лингварекс»

Курси англійської мови для дітей від 6 до 17 років

працює з 1994 року

Кадровий склад викладачів унікальний — стаж роботи не менше 30 років. Програма заснована на фундаментальному вивченні англійської з паралельним вивченням історії цивілізацій, історії Британії і Америки, літератури і мистецтва — все англійською мовою.

Є багатющий навчальний, літературний, аудіо та відео матеріал, який постійно поповнюється, власні розробки та підручники.

Програма розрахована максимально на 11 років (період навчання в освітній школі). Діти займаються 2 рази на тиждень по півтори години.

У процесі занять учні співають пісні англійською мовою, що добре розвиває артикуляцію і слух. Музичні заняття веде професор консерваторії. Також організовуються постановки тематичних вистав.

Заняття проводяться у власному приміщенні, повністю технічно оснащеному. Організована постійна ліцензована охорона, встановлені відеокамери.

За бажанням батьків у дні шкільних канікул організовуються поїздки до Британії.

Наші учні часто бувають переможцями міських та районних олімпіад. Багато англійські спеціалізовані школи і Вузи знають наших випускників.

А якщо хочете дізнатися, які у нас талановиті учні і чудова обстановка — приходьте на наші святкові вистави.

Наша адреса: Москва, вул. Жуковського, д. 2 (м. Чисті Ставки)

Тел: (495)624-96-05 Факс: (495)624-60-25

Як результат перемоги у конкурсі у видавництві Scholastic UK Ltd. вийшов збірник творів учнів «Лингварекс»: We are writers.

Короткий опис статті: курси англійської мови для дітей Програма заснована на фундаментальному вивченні англійської з паралельним вивченням історії цивілізацій, історії Британії і Америки, літератури і мистецтва – все англійською мовою. Курси англійської мови для дітей р. Москва Навчальний Центр Лингварекс

Джерело: Курси англійської мови для дітей р. Москва Навчальний Центр Лингварекс

Також ви можете прочитати