Курс Старіння матеріалів. Декупаж з елементами старіння поверхні

31.07.2015

Курс «Старіння матеріалів». Декупаж з елементами старіння поверхні в стилі «Прованс»

Навчитися перетворювати кожен предмет у твір мистецтва і зробити свій будинок не просто стильним і затишним, а унікальним, дивним, неповторним, наповненим чарами — під силу кожній людині, адже здатність творити дана нам від народження. Згадайте, як легко майстрували Ви в дитинстві: кілька хвилин і готовий шедевр! А пам’ятаєте, скільки задоволення Ви отримували тоді?

Майстер-клас допоможе Вам знову поринути у світ творчості, розслабитися, відпочити від роботи в теплій атмосфері, проявити свою фантазію та відчути себе справжнім декоратором, який не просто вміє вдихнути красу і благородство в старі предмети, але і створити історію для нових.

Вам відкриються секрети практикуючих дизайнерів, які допоможуть створити оригінальний подарунок своїми руками вже на першому занятті.

Декупаж (фр. decouper — вирізати) — декоративна техніка по тканині, посуді, меблів тощо, що полягає в скрупульозному вирізанні зображень з різних матеріалів (дерева, шкіри, тканин, паперу і т. п.), які потім наклеюються або прикріплюються іншим способом на різні поверхні для декорування.

Витоки декупажу сягають раннього Середньовіччя. Як вид мистецтва він перший раз згадується в кінці XV століття в Німеччині, де вирізані картинки стали використовуватися для прикраси меблів. Пік захоплення цією технікою настав у XVII столітті у Венеції, коли в моду увійшла меблі, прикрашена інкрустаціями в китайському або японському стилі. Венеціанські майстри майстерно вирізали зображення, наклеювали їх на поверхню меблів і покривали для захисту декількома шарами лаку.

Шляхом такої аплікації меблевики імітували дорогі східні інкрустації, що було значно дешевше, однак, не користувалося попитом. Згодом це мистецтво в Італії стало іменуватися Arte povera («мистецтво бідних»). Нині така меблі вкрай рідкісна і коштує дуже дорого, і цього стилю наслідують багато сучасні меблеві дизайнери.

Декупаж був дуже модний при дворі французького короля Людовика XVI. Марія Антуанетта та її придворні дами використовували для прикраси роботи Ватто і Фрагонара, знищені пізніше під час Великої французької революції.

Шеббі Шик (Shabby chic) «Зістарена розкіш» чи «потертий шик», так перекладається дуже популярне сьогодні напрям в декорі, воно відсилає нас до часів наших прабабусь і прапрабабусь. Потерті вікторіанські форми, світлі кольори, декупаж або розпис з вишуканими півоніями і трояндами, мережива, від яких ми відвикли за час, проведений зі стилями «постмодерн» і «хай-тек». Ми скучили за нюансних, складним і романтичним речей.

На цьому майстер-класі ми навчимося створювати «м’який наліт старовини». І не обов’язково «біле на темному», ми будемо пробувати і експериментувати.

Всі матеріали входять у вартість курсу.

Реєстрація на курс за телефоном (495) 788-88-69.

Постійне посилання на цей майстер-клас:

Якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком місця проведення курсу, телефонуйте: 89032233002 Світлана.

Увага! На цей курс абонементи Сіті Клас не поширюються.

Короткий опис статті: майстер клас з декупажу Навчитися перетворювати кожен предмет у твір мистецтва і зробити свій будинок не просто стильним і затишним, а унікальним, дивним, неповторним, наповнений чарівництвом – під силу кожній людині, адже здатність творити дана нам від народження. Згадайте, як легко майстрували Ви в дитинстві: кілька хвилин і готовий шедевр! А пам’ятаєте, скільки задоволення Ви отримували тоді?

Джерело: Курс «Старіння матеріалів». Декупаж з елементами старіння поверхні в стилі «Прованс»

Також ви можете прочитати