Кулінарні майстер-класи. Сезонні кулінарні майстер-класи в Сем

01.07.2016

Кулінарні майстер-класи

Кулінарні майстер-класи в Sam’s Steak House — це:

  • 7 років досвіду
  • 250 проведених майстер-класів
  • 750 приготованих страв
  • 5000 задоволених гостей

Кулінарні майстер-класи проводяться по суботах з 12:00 до 15:00 в ресторані Sam’s Steak House за адресою: вул. Жилянська, 37.

Вчитися готувати — не тільки корисне, але й захоплююче заняття, особливо, якщо робити це разом з шеф-кухарем ресторану Дмитром Сухарченко.

Тут практикуються в кулінарному мистецтві всі, кому це цікаво: досвідчені та початківці, дорослі і діти, чоловіки і жінки. На майстер-класах можна дізнатися, як виглядає ресторанна кухня, обговорити тонкощі приготування того чи іншого блюда з кухарями та учасниками майстер-класу.

Готуйте з колегами — смачний і корисний варіант проведення корпоративного заходу! Кулінарні майстер-класи — це найкращий подарунок для вашої команди! Замовляйте корпоративні майстер-класи на будь-яку кулінарну тематику!

На сьогоднішній день існує безліч кулінарних телепроектів, а в мережі інтернет та на полицях книжкових магазинів зберігаються мільйони рецептів. Але нічого з цього не може замінити присутність при створенні страв, живу участь у процесі, можливість тут же поставити запитання й розібратися в тому, що не зовсім зрозуміло. Це і можливість дізнатися секрети шеф-кухарів, які ніхто і ніколи не розповідав в ефірі, побачити своїми очима, як з простих інгредієнтів народжуються справжні шедеври ресторанної кухні і самостійно їх приготувати.

Тренд сезону

Практика аматорських кулінарних курсів отримала широке поширення у всьому світі. Імениті кухарі самих розкішних ресторанів проводять майстер-класи: школа Aula Gastronomica в Барселоні, Le Cordon Bleu у Франції, The Bologna Buongusto Cooking School в Італії. Наші фахівці в галузі національної кухні різних країн світу розкажуть, покажуть і приготують разом з вами ті страви, які ви часто замовляєте в ресторані, але не знаєте або боїтеся спробувати зробити самі.

Відповіді на ваші кулінарні питання

Як приготувати вдома такий же соковитий і м’який стейк? З чого складається соус Цезар? Якою буває справжня італійська паста? Як здивувати своїх гостей, не витративши півдня на підготовку святкового столу? Що таке сучасна подача страв? Питань може бути скільки завгодно, і всі з них ми можемо разом знайти відповідь.

Можливість відмінно провести час

Давайте розглядати процес приготування їжі не як даність, а як творчий, що приносить не тільки гарний настрій, але і практичну користь. Участь у майстер-класах — це відмінний спосіб провести час зі своїми друзями або влаштувати незвичайне побачення, на якому запрошують не в ресторан, а на «кухні» ресторану. Всі страви, приготовані вами, будуть подані до вашого столу.

Ми вибираємо найбільш популярні напрямки сучасної кухні — Італії, Франції, Індонезії, Японії. Крім цього, ми розробили майстер-класи, присвячені середземноморської кухні, мистецтву приготування стейків, кухні для особливих моментів у вашому житті.

Ви можете самі вирішувати, які страви вам хотілося б навчитися готувати. Зателефонуйте і скажіть про це по телефону нашого Клієнт-сервісу: (044) 502 22 22, або написавши листа на адресу info@karta.ua

Вартість квитка на кулінарний майстер-клас — 600 грн.

Короткий опис статті: майстер класи

Джерело: Кулінарні майстер-класи. Сезонні кулінарні майстер-класи в Сем Стейк Хаусі

Також ви можете прочитати