КРІЙ ТА ШИТТЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Майстер клас по шиттю . Шиття

19.07.2015

Крій та шиття для початківців

КРІЙ ТА ШИТТЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Майстер клас по шиттю . Шиття
Кожна дівчинка, дівчина і жінка хоче нову і, як правило, модний одяг. Щоб завжди мати в гардеробі що-небудь новеньке, можна навчитися шити і кроїти самостійно. В якості прикладушиття для початківців ми підготували для вас майстер клас по створенню елемента для дитячого костюма.

Що означає кроїти? Це означає створити якийсь креслення, за яким згодом і буде виготовлено виріб. Наука крою навчає правильно створювати викрійки, малювати їх і знімати мірки. Освоївши цю науку, можна створити креслення будь-якого предмета гардероба.

Щоб почати створювати свою першу выкройк у, потрібні певні матеріали та інструменти. Потрібно їх зовсім небагато. Звичайно ж, знадобиться папір, причому бажано спеціалізована, але на крайній випадок підійде і звичайна.

Вона повинна бути щільною, прозорою і мати розмір не менше 150 на 110 див. Щільний папір навряд чи вдасться зіпсувати при першому ж використанні, а прозора дозволить з легкістю перекладати креслення. Креслення спочатку може створюватися в натуральну величину, або ж можна для тренування зробити зменшену копію. Для правильного подальшого перекладу розмірів знадобиться спеціальна масштабна лінійка з нанесеною на ній зменшеною сантиметрової шкалою. В кінці статті ви можете знайти націкавий майстер клас по шиттю для початківців рукодільниць ,де детально описується весь процес роботи.

У цих майстернях справжні кравці для зняття мірок користуються спеціальними манекенами. Манекен річ, звичайно, зручна, але й досить дорога, так що для заняття таким хобі як шиття набувають її деякі майстрині. Найчастіше для домашнього використання купують спеціально зменшені манекени, чимось нагадують ляльку. За таким манекену мірки знімають спеціальним масштабним сантиметром. Зате такий манекен займає зовсім небагато місця і його легко пересувати. Але крій та шиття для початківців не передбачає використання манекена для роботи,так як це досить дороге придбання.

У будь-якій роботі є базові або основні моменти. Крою вони також властиві. Для створення креслень майбутніх виробів використовують базову лекало. Якщо придивитися до виробів одного типу, наприклад, кофтинок, і усереднити їх, то в підсумку вийде якась основа, точно подстраиваемая під певну фігуру. Базове лекало як раз і є кресленням цієї основи. Саме з нього починається створення того чи іншого виду одягу.

Крім базових лекал кравці також користуються робочими лекалами, і вони можуть суттєво відрізнятися. Базове лекало являє собою будь-лекало стандартного розміру. Робоче ж лекало – це лекало, що використовується при пошитті конкретного виробу, що відрізняється своїм розміром і певною моделлю. По суті, робочим лекалом є базове лекало, має свої особливості і характеристики.

КРІЙ ТА ШИТТЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Майстер клас по шиттю . Шиття

Майстер клас з пошиву та крою для початківців майстринь. Етапи роботи та фото.

Наступна стаття :

Вишивання своїми руками. Схеми та уроки вишивки. Фото галерея

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Крій та шиття для початківців. Цікавий майстер клас для початківців рукодільниць. шиття для початківців, крій та шиття для початківців, майстер клас по шиттю

Джерело: КРІЙ ТА ШИТТЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ | Майстер клас по шиттю | Шиття своїми руками — дитячий костюм

Також ви можете прочитати