Красиві кактуси плетені з бісеру. Майстер-клас

21.07.2015

Красиві кактуси плетені з бісеру. Майстер-клас

найпопулярнішими виробами з бісеру вважаються тварини і вишукані квіточки. Але чомусь часто ми незаслужено обходимо увагою кімнатні квіти, які за красу нічим не поступаються вуличним. Сьогодні спробуємо трошки виправити ситуацію, виготовивши кактуси в техніці «плетіння з бісеру». Для цього знадобиться трохи терпіння і вміння плести в паралельному або французькому стилі. Сподіваюся, у вас все вийде, і ви виготовите навіть не один, а кілька кактусів, які чудово доповнять інтер’єр кімнат. Деякі вироби виглядають, немов живі кактуси.

Давайте розглянемо 3 способи створення кактуса з бісеру і дроту. Перший з них – самий трудомісткий.

3. Залишимо цей кінчик завдовжки один-півтора див. Відріжемо петельку від дроту, залишаючи «хвостик» в 3-4 див. Продовжуємо робити такі петелечки, поки на дротику не закінчиться бисерок.

4. Смакота по 5 петелечек в пучки.

5. Візьмемо шматочок пінопласту, розміром з бажаний кактус. Пофарбуємо в зелений колір аквареллю або гуашшю.

6. «Посадимо» в склянку з вантажем на дні (земля або камінчики). З’єдн. пучки петелечек, встромляємо в пінопласт близько один до одного.

7. Коли весь пінопласт буде покритий бісером, сплетемо кілька маленьких квіточок або 1 крупненький (можна в будь-якій техніці), прикріпимо до пінопласту.

8. Сховаємо стаканчик в декоративний горщик.

Короткий опис статті: бісер майстер клас найпопулярнішими виробами з бісеру вважаються тварини і вишукані квіточки. Але чомусь часто ми незаслужено обходимо увагою кімнатні квіти, які з…

Джерело: Красиві кактуси плетені з бісеру. Майстер-клас

Також ви можете прочитати