Кращий курс вивчення англійської мови. Нова методика.

30.06.2016

Про проект

Тексти англійською

Кожен урок доповнено цікавим текстом за обраною темою та списком слів англійською мовою.

Аудіозаписи

Текст супроводжується аудіозаписом і ви можете прослухати правильну вимову.

Міні-тести

Після прослуховування аудіозапису вам надається можливість пройти міні-тест на знання англійських слів з уроку.

Краща методика вивчення англійської мови

Наш проект призначений для тих, хто бажає вивчити англійську максимально швидко і ефективно. Недостатній словниковий запас – проблема, яка заважає багатьом людям навчитися легко спілкуватися з носіями мови. Вже сьогодні ви можете почати самовдосконалюватись та досягати вражаючих результатів. У цьому вам допоможе кращий курс вивчення англійської мови.

Що являє собою система?

Ми пропонуємо вам використовувати асоціативну методику, яка дозволяє встановити міцні зв’язки між новими для вас словами та зоровими образами. Зареєструвавшись і підписавшись на нашому сайті, ви можете відразу ж приступати до навчання. Вибравши рівень складності і конкретну тему, ви відразу ж потрапляєте на сторінку з картинками і англійськими словами. Переглянувши запропоновану інформацію, ви перейдете до прочитання короткого тексту з використанням пройденого матеріалу. Невеликий словничок допоможе вам виконати правильний переклад.

Робота над вимовою

Краща методика вивчення англійської мови передбачає як створення асоціацій, так і вдосконалення мовленнєвих навичок. Ви повинні навчитися не тільки безпомилково писати, а й правильно вимовляти іноземні слова. До кожного тексту додаються якісні аудіозаписи. Носії мови допоможуть вам легко позбутися від вираженого акценту.

Перевірка знань

У кінці кожного уроку вам належить пройти невеликий діагностичний тест. Якщо ви допустите які-небудь помилки, система миттєво повідомить вам про це. Самоконтроль – важливий етап при вивченні будь-якої мови. Регулярне проходження тестів дозволить вам навчитися концентруватися на предметі вивчення і уникнути типових помилок.

Думку фахівців

Кваліфіковані викладачі англійської мови вважають асоціативну методику найбільш ефективною. Побудована на законах довготривалої пам’яті, вона дозволяє домогтися дивовижних результатів за короткий проміжок часу. Крім того, навчання відбувається ненав’язливо. Людина зацікавлений в самому процесі пізнання нової інформації, що позитивно позначається на його словниковому запасі.

Кращий курс вивчення англійської мови від LetMeShow принесе вам не тільки свіжі знання, але й чимало позитивних емоцій.

Короткий опис статті: курс вивчення англійської мови Сучасні технології в навчанні англійській мові за найкращими методиками. Новий курс англійської мовою на сайті. курс вивчення англійської мови, методика

Джерело: Кращий курс вивчення англійської мови. Нова методика.

Також ви можете прочитати