Компоненти для миловаріння у Мильних справ Майстра

31.07.2015

Наш інтернет магазин тооваров для миловаріння пропонує Вам зануритися в захоплюючий і безсумнівно, дуже творчий процес — приготування мила ручної роботи вдома, також у нас Ви зможете придбати все для миловаріння.

Якщо Ви новачок в миловарінні — обов’язково загляньте в наші майстер — класи з миловаріння. Ми постаралися скласти їх так. щоб висвітлити весь процес максимально докладно і повно, з ілюстраціями. Мінімум теорії, більше практики і конкретики! Коли ви навчитеся азам, Ви самі зможете складаючись власні рецепти. Повірте, це ДУЖЕ цікаво! І Ви самі зможете зварити даний handmade мило преміум класу вже сьогодні!

Ніякими спеціальними навичками майстерності для Вашого першого шматочка мила ручної роботи володіти не потрібно.

Візьміть трохи мильної основи, розтопіть на водяній бані або в мікрохвильовій печі при невеликій потужності, додайте 1 чайну ложечку будь-якого базового масла, кілька крапель барвника улюбленого кольору, і 5-7 крапель ефірного масла або ароматизатора, добре перемішайте і вилийте все це в формочку для мила. Вже через 3-5 годин можна користуватися милом ручної роботи, звареним Вами.

А якість і ціна придбаних у нас товарів, приємно Вас здивують.

Також, для наших постійних клієнтів у нас діє система знижок.

Всім покупцям зробили у нас замовлення, вперше чи ні, на 500 рублів або на 5000 рублів – ми даруємо подарунки.

Переваги мила ручної роботи:

Роблячи його, Ви завжди знаєте, чого і скільки Ви додали.

Ви робите мило для себе, тобто, це не безлика магазинне, а домашнє мило, з натуральними добавками (сухоцвітами, медом, шоколадом, маком, косметичною глиною різних кольорів ,меленої вівсянкою, меленими зернами кави…).

І звичайно ж, це чудовий та оригінальний подарунок рідним і близьким, адже це мило ручної роботи, воно неповторне своїми фарбами і ароматами, а натуральні масла — незамінні помічники при збереженні здоров’я та краси. Адже, як говорить народна мудрість: найкращий подарунок — це подарунок, зроблений своїми руками.

Користуйтеся на здоров’я, даруєте з задоволенням!

Короткий опис статті: миловаріння майстер клас Мильних справ майстра: все для домашнього миловаріння саморобне мило, мило ручної роботи, мило з натуральними добавками, мило з нуля

Джерело: Компоненти для миловаріння у Мильних справ Майстра

Також ви можете прочитати