Клуб модного рукоділля

12.09.2015

Клуб модного рукоділля

Дорогі члени Клубу Модного Рукоділля, наші друзі і гості.

Ласкаво просимо у віртуальний світ творчості донецьких рукодільниць!

На цьому сайті Ви побачите мої в’язані роботи, а також роботи талановитих донецьких майстринь — одяг і аксесуари, вироби, виконані в інших техніках.

Найбільше нам подобається комбінувати різні види рукоділля, різні техніки і придумувати щось нове.

Перша спонтанна зустріч рукодільниць Донецька призвела до думки — ТРЕБА ОБ’ЄДНУВАТИСЯ. І тепер ми активно спілкуємося, намагаємося брати участь у ярмарках-виставках народних промислів. Називається наш дружний колектив «Донецький клуб модного рукоділля».

Разом з моїми однодумницями ми влаштовуємо рукодільні зустрічі, майстер-класи та просто посиденьки за чашкою чаю. Фотозвіти наших зустрічей можна побачити в розділі «Нариси», а так-же на новому сайті «Донецького клубу модного рукоділля» — кнопка переходу нижче.

На зустрічах ми показуємо свої роботи, обговорюємо ідеї майбутніх чудових творінь, ділимося секретами особистих відкриттів і напрацювань. Адреса магазину р. Донецьк, вул. Артема, 147а другий поверх (ост. Дитячий Світ)

ВСІМ БАЖАЮЧИМ.

Проводимо зустрічі рукодільниць Донецька і Донецької області.

Вже складено графік зустрічей і майстер-класів на новий 2010 рік, дуже скоро з’явиться тут.

Всі бажаючі можуть заздалегідь замовити шерсть для валяння, а ми принесемо на посиденики. У нас нові надходження вовни і голок для валяння. Також в наявності зразки нової колірної гами.

Якщо ви пройдете по цій кнопці переходу, то потрапите на наш новий сайт, де побачите додаткову інформацію про нашому «Донецькому клубі модного рукоділля».

Бажаючим замовити або придбати у наших майстрів вироби ручної роботи пропоную відвідати фотоальбоми наших майстринь у розділі «Фото»

Короткий опис статті: рукоділля майстер клас Фотографії в’язаних робіт і всякої всячини, зустрічі рукодільниць в реалі рукоділля в’язання майстер-клас виставка клуб модного рукоділля продаж в’язаних виробів ручна робота декупаж декор продаж виготовлення ексклюзив обережи амулети

Джерело: Клуб модного рукоділля

Також ви можете прочитати