Китайська мова в СПб, курси вивчення китайської мови

30.06.2016

Китайська мова

Китайська мова є офіційною мовою КНР, Тайваню і Сінгапуру. У всьому світі на ньому говорять понад 1,3 мільярда людей.

Китайська служить однією з 6 офіційних і робочих мов Організації Об’єднаних націй. Останнім часом інтерес до вивчення китайської мови невпинно зростає.

Мовний центр «ТОПС» пропонує наступні програми вивчення китайської мови:

Загальний курс китайської мови в СПб

Загальний курс китайської мови складається з шести рівнів — від початкового до просунутого. Повний курс китайської мови можна пройти приблизно за 4,5 роки (в залежності від інтенсивності занять). Заняття проводяться з використанням додаткових аудіо — та відеоматеріалів. Під час занять практикуються всі мовні аспекти: письмо, читання, фонетика, граматика, аудіювання і, в особливості, розмовна практика.

Навчання у Мовному центрі проводиться за комунікативною методикою: під час занять слухачі спілкуються між собою та з викладачем китайською мовою, а також використовують навчальну літературу на китайській мові. Завдяки такому підходу, наші студенти дуже швидко вчаться використовувати комунікативні навички спілкування в побутових ситуаціях.

Тривалість навчання на одному рівні – від 120 до 240 годин в залежності від рівня.

Інтенсивний курс китайської мови

Інтенсивний курс китайської мови побудовано за принципом загального курсу. Головна відмінність — заняття в інтенсивному режимі (4-5 разів на тиждень по 3 академічних години). Цей курс допомагає придбати базовий рівень володіння мовою через 5-6 тижнів навчання (12-15 ак. годин занять мовою в тиждень). Після проходження початкового рівня на інтенсивному курсі, студенти можуть продовжити навчання в групі з звичайним розкладом занять.

Тривалість курсу становить 54 ак.ч. (1,5 місяці)

Розмовний курс китайської мови

Розмовний курс китайської мови призначений для студентів, які володіють китайською мовою на середньому рівні та бажаючих вдосконалити свої розмовні навички, подолати мовний бар’єр, розширити словниковий запас і мати додаткову практику спілкування. Теми для обговорення на заняттях вибираються з урахуванням побажань студентів, це можуть бути події та явища з різних сфер життя — вибір за Вами.

Короткий опис статті: китайська мова Навчання китайської мови за комунікативною методикою в СПб. Навчимо вільно писати і спілкуватися китайською, курси розраховані на різні рівні підготовки Китайська мова СПб,китайська мова

Джерело: Китайська мова в СПб, курси вивчення китайської мови

Також ви можете прочитати