Наші майстер-класи «канзаші» для початківців тільки для вас!

03.09.2015

Наші майстер-класи канзаші для початківців тільки для вас! 

Для того, щоб зробити японські атласні квіти зі стрічок і тканини своїми ручками, часто вам знадобляться: тканина, пінцет, ножиці, голка з ниткою, лінійка, олівець, шпильки, запальничка, клей і майстер-класи канзаші. Вітаю вас в розділі, присвяченому темі «майстер клас канзаші (канзаші мк)». Появі цього чуда ми зобов’язані гейшам. Саме вони подарували нам прекрасний спосіб самовираження і прикраси. Техніка цумамі канзаші з’явилася ще тоді, коли біжутерії та прикрас особливо і не було. У теплу пору року жінки прикрашали волосся живими квітами. Однак довгим життям такі прикраси похвалитися не могли. Тому вони знайшли можливість прикрашати своє волосся штучними квітами.

# техніка цумамі канзашіНевеликий майстер-клас по створенню канзаші, який брав участь у межпортальном конкурсі «Штучки на всі ручки».

Нам з Маринкою для роботи знадобилися: Клаптики від її нового блакитного плаття, приблизно 30 см атласної стрічки білого кольору шириною 5см і стільки ж синьою, правда, ширина її була 4см; гумка для волосся, ще ножиці і запальничка, ну і нитка з голкою, щоб зібрати готове прикраса.

 

Ми швиденько нарізаємо клаптики і стрічки на квадратики, складаємо їх трикутниками, як на фото. Кожен квадрат тканини перетворюється на пелюстку квітки. Потім обрізаємо кінчик пелюсточку і подплавляем запальничкою, так само чинимо і з нижнім краєм.

майстер-класи канзаші для початківців.

майстер-класи канзаші для початківців.

# техніка цумамі канзаші

Фотографій того процесу, звичайно ж, немає і ніколи не було. В той вечір ми з Маринкою сильно поспішали і створили всю красу протягом 40 хвилин.

майстер-класи канзаші для початківців.

# техніка цумамі канзаші

Спеціально для конкурсу я зробила невеликий майстер-клас, показавши як робити двошарові і одношарові пелюстки. Вони приєднуються одна до одної, з допомогою голки і нитки, в певній послідовності, щоб вийшла приємна для ока кольорова гама.

майстер-класи канзаші для початківців.

# техніка цумамі канзаші

Потім прикрашаємо в середині перламутровою бусиною. Пришиваємо до гумці. Можна приклеїти це витончена прикраса до шпильки, а можна з допомогою канзаші прикрасити сукню або ободок. Було б натхнення.

майстер-класи канзаші для початківців.

Короткий опис статті: канзаші майстер клас Форуми рукоділля на HobbyPortal.ru: Канзаші — традиційні японські прикраси для волосся — Перегляд теми Канзаші — традиційні японські прикраси для волосся — Перегляд теми

Джерело: Канзаші — традиційні японські прикраси для волосся — Перегляд теми — Форуми на HobbyPortal.uk

Також ви можете прочитати