Йога, дивитися відео уроки онлайн

30.06.2016

Йога для особи – відео уроки
Види йоги

Що таке йога? У перекладі з санскриту поняття «йога» означає союз, зв’язок, єднання з природою. Йога – це досягнення гармонії не тільки духу, але й тіла. Основне завдання – досягти гармонії таких трьох начал людини, як фізичного, духовного і психологічного. В наш напружений час дуже хочеться зняти стрес, накопичений протягом дня. Займаючись йогою, ви зможете не тільки знайти внутрішню гармонію, але і не втратити її протягом тривалого проміжку вашого життя. Занять необхідно приділяти всього кілька годин, але робити це регулярно. І вже досить скоро ви самі побачите, наскільки покращився тонус ваших м’язів, наскільки стрімко почала розвиватися ваше тіло. Також вона позитивно впливає на стан розуму і, звичайно ж, на концентрацію. Йога призначена для людей будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки. Для занять не обов’язково відвідувати спортзал, досить займатися вдома чи в зручному для вас місці. А допоможе вам у цьому відео уроки, які в достатній кількості знайдете на нашому сайті.

Слід звернути увагу на величезну кількість різновидів йоги. Кожен зможе вибрати відповідний вид для себе, головне, щоб заняття вам подобалися і наближали вас до поставленої мети. Якщо любите рух — вибирайте динамічну йогу, приміром, вам підійде аштанга-виньясу або крійя-йога. Дані види досить рухливі, і завдяки їм ви зможете досить швидко схуднути й зміцнити м’язову масу. Для більш спокійного темпу рекомендуємо звернути увагу на хатху або йогу Айенгара. Заняття з цих різновидів досить м’які і спрямовані на розслаблення організму. Також для розслаблення і зняття стресу підійдуть пранаяма, йога-нідра, шивананда-йога (для новачків) і багато інші.

Твоя йога на практиці

Заняття йогою не тільки допомагають розслабитися, а ще й дозволяють набратися сил. Приміром, кундаліні – це найкращий вид йоги, який спрямований на те, щоб порушити ресурси вашого організму. В основному, це дихальні вправи, головна мета яких розкрити енергетичні центри людини. Існує ще величезна кількість інших видів, з якими ви зможете ознайомитися на нашому сайті.

Як говорилося раніше, для занять не обов’язково відвідувати тренера, достатньо подивитись навчальне відео і все стане зрозуміло. Ось, приміром, на нашому сайті зібрано величезну кількість матеріалу, який не тільки допоможе вам визначитися з різновидами йоги, необхідних саме для вас, але автори уроків навчать вас правильно виконувати вправи. Це допоможе повністю оцінити всі переваги йоги і досягти мети вже найближчим часом.

Короткий опис статті: уроки онлайн Вашій увазі пропонуємо відеоуроки по різних практик йоги, які ви можете подивитися онлайн на нашому сайті uroki-online.com практика, йога, види, твоя, твоя йога, йога це, що таке йога

Джерело: Йога — дивитися відео уроки онлайн

Також ви можете прочитати