Ірландське мереживо. Вязання гачком, Уроки вязання, Відеоуроки, уроки, майстер-класи, Фільми дивитися онлайн, MyCelebrities.

19.08.2015

Один з найбільш вишуканих способів в’язання, ірландське мереживо. зародилося в середині XIX століття як альтернатива популярному тоді венеціанського мережива. Більш проста технологія виготовлення мережива гачком, а не голкою, як венеціанського, швидко поширилася серед селянських сімей Ірландії. Плетіння мережив стало в той час для багатьох простих ірландців основним джерелом доходу в умовах пануючого по всій країні голоду. З шовкових ниток кольору слонової кістки в’язали неймовірної краси коміри, манжети, сукні.

В’язання вироби в техніці ірландського мережива – заняття досить копітка і трудомістка. Спочатку на паперовому аркуші малюється ескіз майбутнього виробу. Потім гачком вывязываются окремі мотиви. Класичними мотивами для ірландського мережива є квіти, листочки і гілочки різноманітної форми. Фантазія сучасних дизайнерів не обмежується цим набором – в справу йдуть морські мотиви (черепашки, морські ковзани), фрукти-ягоди, і навіть представники фауни (метелики, павучки). Готові мотиви розкладаються на ескізі і з’єднуються між собою ажурною сіточкою.

У наш час імениті кутюр’є нерідко черпають натхнення в ідеях ірландського мережива. Так народжуються шедеври від кутюр у вигляді моделей одягу, переважно, для урочистих випадків. На відміну від вінтажних, в сучасних моделях, пов’язаних в техніці ірландського мережива. використовуються нитки різного складу і квітів. Чудовий ефект дає поєднання ниток різних кольорів в одному виробі.

Ще можна переглянути про техніки в’язання ірландського мережива тут:

Короткий опис статті: майстер клас з в’язання гачком

Джерело: Ірландське мереживо. В’язання гачком — Уроки в’язання — Відеоуроки, уроки, майстер-класи — Фільми дивитися онлайн — MyCelebrities.Ru: Енциклопедія Великих Людей і Ідей

Також ви можете прочитати