Інтелектуальне видалення обєкта в Фотошоп CS5, Уроки Фотошопа

30.06.2016

Інтелектуальне видалення об’єкта в Фотошоп CS5

Добрий день, сьогодні ми будемо розглядати відеоурок видалення об’єкта з фотографії в новій версії Фотошопа CS5 з допомогою звичайного інструменту лосо, але при цьому вдавшись до нової інтелектуальної системі безслідного видалення об’єкта.

Якщо ви стежите за нашими уроками, то ви вже бачили схожий урок з видаленням об’єкта, але там ми видаляли тільки фон фотографії, урок називався — видалення фону на фотографії в Photoshop .

У цьому відеоуроці, автор розповість і покаже, як буквально в кілька кліків видалити будь-який об’єкт на вашій фотографії. У новій версії програми Photoshop CS5 це стало можливо за допомогою інтелектуальної системи видалення об’єктів.

На прикладі фотографії Ейфелевої вежі, автор за 2 хвилини видалить саму вежу, але пейзаж і оточення при цьому не зміняться, все буде виглядати так, ніби цієї Ейфелевої вежі там і не було.

Докладніше дивимося в відеоуроці. Урок зрозумілий, та проблем в його освоєнні виникнути не повинно, але якщо раптом у вас, щось не вийде, залишайте коментарі з детальним описом проблеми, ми обов’язково вам допоможемо. Приємного перегляду!


Author admin Posted on November 17, 2010 Categories Відео Уроки Фотошопа. Уроки фотошопа. Уроки Фотошопа для Початківців

95 thoughts on «Інтелектуальне видалення об’єкта в Фотошоп CS5»


Олег :

Короткий опис статті: уроки фотошопа сс

Джерело: Інтелектуальне видалення об’єкта в Фотошоп CS5 — Уроки Фотошопа Для Початківців

Також ви можете прочитати