Інтегрований урок (українська мова англійська мова) Запозичені

03.07.2016

Інтегрований урок (українська мова англійська мова) «Запозичені слова»
Презентація до урокуТому Вперед

Завантажити презентацію (4,8 МБ)

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно в ознайомлювальних цілях і може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила дана робота, будь ласка завантажити повну версію.

Інтегрований урок російської та англійської мови розрахований на учнів 6-х класів.

Створення у школяра цілісного уявлення про навколишній світ є однією з цілей навчання. Навчання іноземним мовам важливо будувати, постійно проводячи аналогії з рідною мовою. Урок знайомить учнів з поняттям запозичені слова і англіцизми. Учні досліджують освіта слів: спорт, футбол, баскетбол, волейбол, ток-шоу та багатьох інших. Хлопці повторюють вивчений мовний матеріал і вводять в активний словник нові слова англійською та російською мовами. Урок виховує уважне ставлення до слова і інтерес до вивчення мов. На уроці створені умови для закріплення навичок роботи зі словниками: Тлумачний словник, Словник іншомовних слів, Етимологічний словник, англо-російський словник. Різноманітні форми роботи дозволяють поєднувати індивідуальний підхід до учнів та колективну діяльність. Хлопці вчаться самостійно ставити проблему, шукати шляхи її вирішення і бачити результати колективної діяльності.

Хід уроку

Учні розсаджуються по групах (4 групи)

Короткий опис статті: слова англійської мови На уроці учні ознайомлюються з деякими англійськими запозиченнями, з’ясовують, якими шляхами вони проникли в російську мову, вчаться впізнавати англійські запозичення, розмірковують про ставлення суспільства до запозиченим словам.

Джерело: Інтегрований урок (українська мова англійська мова) «Запозичені слова»

Також ви можете прочитати