Ідея домашнього бізнес з виготовлення дерев і квітів з бісеру.

09.10.2015

Ідея домашнього бізнес з виготовлення дерев і квітів з бісеру. Що знадобиться для початку?

Дерева та квіти з бісеру

Ідея домашнього бізнес з виготовлення дерев і квітів з бісеру.

Переливчасте яскраве слово, як і сам бісер. Їм прикрашали одяг і взуття ще з найдавніших часів. Декоративні якості бісеру залучали майстрів у всі часи у всіх країнах. З часів сарматів і скіфів бісер служив матеріалом для прикраси одягу, взуття.

Також з бісеру робили красиві прикраси на шию і руки.

Сучасні майстрині користуються накопиченим тисячоріччями досвідом і крім прикраси одягу й взуття та виготовлення всіляких джгутів, браслетів і кольє, роблять також приголомшливої краси деревця й квіти. Дивлячись на таку бісерну казку, складно повірити, що все це утвір рук людину.

Так народилася ідея домашнього бізнесу. А я розповім вам, як самим робити дерева та квіти з бісеру.

Отже, що нам знадобиться для виготовлення дерев з бісеру.

Різноманітний за кольором і якістю бісер, паєтки, бісер, дріт різної товщини, тверді стрижні, флористична стрічка, гіпс для закріплення вироби, декоративні камені, пісок та інше. Вам не слід лякатися, т. к. бісероплетіння заняття на багато місяців, а то й роки, якщо у вас все буде виходити, потім з часом ви зможете обзавестися всім необхідним.

А для початку нам знадобиться тільки бісер, паєтки у формі листочків, дріт. На кінцевому етапі необхідно тільки підібрати форму для посадки отриманого дерева з бісеру.

Деревце — квітучої сакури.

Це деревце є найкращим навчальним матеріалом для бажаючих навчитися плести з бісеру, дерева та квіти. Робиться вона досить просто, а результат виходить вражаючий. Для початку необхідно нарізати багато шматочків дроту. Довжина кожного шматочка близько 25 див.

Тепер нанизуємо на дріт 5 бісеринок і скручуємо їх в петельку на відстані близько 5-7 см від кінця дроту. Відступивши 1-1,2 см, робимо ще одну таку ж петельку. І таким чином робимо кілька петельок (обов’язково непарної кількості), залишаючи вільний кінець дроту довжиною 5-7 див

Далі згинаємо дріт на центральній петельці і скручуємо її кінці між собою.

Одна гілочка майбутньої сакури готова. Тепер треба зробити таких гілок близько 100 штук – саме при такій кількості дерево з бісеру буде виглядати досить пишно.

Коли гілочки будуть готові, приступаємо до збірки. Скручуючи їх між собою, необхідно утворити пучки з 10-12 гілочок.

Далі збираємо вже близько твердої основи отримані пучки. Твердою основою в ідеалі є жорсткий стрижень – спеціальна металева паличка для отримання стовбурів у бісероплетінні або ж використовується для виготовлення штучних квітів. У відсутності такої палички раджу скористатися підручними засобами – можна взяти дерев’яну шпажку для шашлику, можна олівець, загалом, все, що попадеться під руку. Закріплюючи намотуванням отримані гілочки-пучки, утворюється сама форма дерева.

Щоб стовбур дерева виглядав натурально, використовуються два основних способи – обмотка стовбура флористичної стрічкою (це така клейка злегка гофрований папір у вигляді стрічки) і обмотка стовбура нитками. Шовкова нитка буде виглядати на стовбурі особливо ефектно.

Після цього справа підходить до посадки бісерного дерева. Потрібно вибрати відповідну форму, спосіб декорації. За допомогою гіпсу дерево закріплюється у формі, а далі прикрашається будь-якими такими матеріалами. Гіпс можна замінити іншими матеріалами, наприклад, пластиліном або специфічним пластиком, твердеющим з часом.

Бажаю успіху в цьому бізнесі !

Ідея домашнього бізнес з виготовлення дерев і квітів з бісеру.

Короткий опис статті: дерева з бісеру майстер клас Для початку необхідно нарізати багато шматочків дроту. Довжина кожного шматочка близько 25 див. Бажаю удачі в цьому бісеру, дерева, бісер, пучки, прикраси, дроту, гілочки, виготовлення, квіти, стовбура, скручуємо, матеріалами, дріт, петельку, обмотка, дерево, форму, дерева, одягу, взуття, матеріалом, формою, сакури

Джерело: Ідея домашнього бізнес з виготовлення дерев і квітів з бісеру. Що знадобиться для початку?

Також ви можете прочитати