Хто небудь знає як можна самостійно вивчити англійську з нуля???) .

30.06.2016

При вивченні мови важливий початковий підхід. Я, наприклад, згоден з Баррі Фарбером, американським поліглотом, який визначив такі принципи вивчення мови:

1. Підхід до мови з кількох сторін (THE MULTIPLE-TRACK ATTACK)

тобто не обмежувати себе якимось одним посібником або засобом вивчення мови. Чим більше підручників, програм і т. п. тим краще.

2. Використання прихованих моментів (HIDDEN MOMENTS)

протягом дня ми витрачаємо дуже багато безцінних хвилин просто так, без всякої користі. Наприклад, ми когось чекаємо, стоїмо в заторах, в чергах, чекаємо коли звариться кави, повернеться з роботи чоловік або дитина прокинеться. Це дійсно лише хвилини, але вони безцінні!! Якщо підсумувати їх протягом дня, то вийде пристойна кількість часу.

3. Занурення (THE PLUNGE)

Абсолютно згоден з думкою Фарбера про те, що підручники, самовчителі — це не є реальний мову. Ви можете десять років виконувати граматичні вправи, вчити тематичні тексти і т. д. але, зайшовши в закордонний ресторан, не зможете замовити собі вечерю.

Актор знає різницю між репетицією і реальним виступом, футболіст також розуміє, що тренування і реальний матч — це різні речі.

Вчити мову і застосовувати його — не одне і те ж. Людині треба як можна швидше приступати до використання іноземної мови. Наприклад, завести собі друзів за кордоном (в даний час це не проблема), слухати радіопередачі і дивитися фільми на мові, що вивчається… Зрозуміло, ступінь розуміння буде невисокою, але це реальний мову. Ви будете звикати до нього.

Короткий опис статті: вивчити англійську будинку

Джерело: Хто небудь знає як можна самостійно вивчити англійську з нуля???) | Вивчаємо англійську мову безкоштовно не виходячи з дому | ВКонтакте

Також ви можете прочитати