Хобі (рукоділля своїми руками): вишивка, вязання . Архів блогу .

28.09.2015

Майстер-клас — шиття подушки своїми руками з чотирма вузлами на кутах

Майстер-класшиття подушки своїми руками з чотирма вузла на кутах

ЧОТИРИ КУТА, ЧОТИРИ ВУЗЛА

Погодьтеся, цієї розкішної подушці в біло-блакитну мадрасскую клітку, окантованной яскраво-червоним декоративним шнуром, місце не в спальні, а у вітальні!

— готова пухова подушка 45×45 см;

— папір для викрійки 1 х 1 м.

Майстер-клас — шиття подушки своїми руками з чотирма вузла на кутах

РОЗКРІЙ

За ескізом виготовити з паперу викрійку: основна частина наволочки розміром 48 х 48 см, 4 хвоста розміром 8 х 25 див. Тканина скласти навпіл, лицьовою стороною всередину. Викрійку накласти на тканину, приколоти, розкроїти тканину.

ПОШИТТЯ. ПОЧАТОК

Викрійку видалити. Деталі наволочки скласти лицьовими сторонами, зрізи змітати і стачать на відстані 1 см, залишивши один із бічних швів відкритим для вивертання.

ВИВЕРТАННЯ

Припуски швів на куточках хвостів зрізати навскоси близько до рядку. Наволочку вивернути і виправити кут» хвостів в’язальної спицею або тупим кінцем олівця.

ПОШИТТЯ. КІНЕЦЬ

В наволочку вкласти подушку. Відкриті бічні зрізи відвернути на виворітну сторону і бічні краї зшити вручну дрібними стібками, залишивши відкритим ділянка довжиною близько 2 см для кінців шнура.

ШНУР

Почавши від відкритого ділянки шва, пришити шнур вручну по периметру подушки і хвостів, залишивши вільними кінці шнура завдовжки прибл. за 5 див. Кінці шнура заправити всередину і пришити. Зашити відкритий ділянку шва.

САЙТИ

Всі хвости зав’язати великими красивими вузлами, бажано одного розміру. При цьому постарайтеся, щоб шнур не опинився всередині вузла.

Спеціально для тих, хто любить рукоділля .

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю

Джерело: Хобі (рукоділля своїми руками): вишивка, в’язання » Архів блогу » Майстер-клас — шиття подушки своїми руками з чотирма вузлами на кутах

Також ви можете прочитати