«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

26.10.2015

Квіти з бісеру

Квіти з бісеру шляхом нанизування бісеринок на м’яку дріт.

Вивчення техніки виготовлення виробів з бісеру почнемо з виконання нескладних декоративних прикрасах, нанизуючи бісер на дріт. У такій техніці виконуються зазвичай не великі брошки, емблеми, віньєтки, букети Квітів — ефектні і оригінальні прикраси для суконь, костюмів, сумочок.

Для роботи знадобиться м’яка дріт, краще з «білих» металів, плоскогубці, круглогубці і, звичайно, бісер різних кольорів.

Для початку спробуємо зробити з бісеру кілька квіток, з яких найбільш проста у виготовленні незабудка (рис. 1). На дріт довжиною 8-10 см нанизуємо одну бісеринку жовту п’ять блакитних три синіх. Далі цей кінець дроту вдруге пропускаємо у другу (блакитну) бісеринку, а потім у третю, четверту і знову в першу (жовту). Кінці дроту скручуємо під жовтою бісеринки.

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Виготовивши кілька таких квіток, їх з’єднують в букет. Тепер вам залишається доповнити букет зеленим листком.

Для ромашки знадобиться бісер трьох кольорів: білий, жовтий, зелений. Дріт краще взяти світлу, сріблясту. Для пелюсток ромашки потрібно 10-12 шматків дроту довжиною 8-9 див. Збираючи з бісеринок пелюстки, працюють двома кінцями дроту, направляючи на назустріч один одному (рис. 2, а).

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Серцевину ромашки можна виготовити за тим же способом, що і незабудку, нанизуючи на дріт шість бісерін жовтого кольору, причому першу бісерину краще підняти над іншими. А можна нанизати на дріт сім-вісім бісерін в згорнути їх у спіраль (рис. 2, б). Зелений лист для ромашки роблять нз темно-зеленого бісеру. Спочатку зазвичай малюють контур листа на папері і потім заповнюють його рядами бісерін, вносячи деякі поправки, якщо форма виходить не зовсім вдалою (рис. 2, в). Починають Плести від вершини листа а закручують обидві дроту в місці прикріплення до стебла.

Для дзвіночка знадобиться яскраво-синій і зелений бісер, кілька жовтих бісерін для тичинок і дріт (краще темного кольору).

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Спочатку готують п’ять пелюсток-заготовок квітки тичинки з маточками і листочок (рис. 3, а, б, в). Врахуйте, що дріт, на якій розташовані тичинки і маточка, слід зробити довшим, так як вона виконує роль основи (стебла) усього квітки. На цій основі і кріплять пелюстки квітки, і листочок. Пелюстки і листочка дзвоника, а також описані нижче пелюстки і листочки інших кольорів виконуються за схемою, аналогічною схемою виготовлення пелюсток і листя ромашки.

Для лілії необхідний білий з перламутровим відтінком бісер, срібляста дріт, яскравий зелений бісер для листа і жовтий для тичинок.

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Принцип виготовлення лілії схожий на ромашку, однак кількість бісерін при наборі збільшується. Для цього квітки потрібно зробити п’ять пелюсток, три тичинки, маточка і листочок (рис. 4). Маточка у вигляді спіралі закручується довільно, при цьому бісеринки дуже щільно притискають одну до іншої.

Дивно яскравий, барвистий і дуже простий у виготовленні декоративний сувенір горобинка.

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Для роботи, беруть червоний або помаранчевий бісер.

На відрізки дроту довжиною 6-7 см нанизують по одній бисерине і дріт закручують, як показано на рис 5,а. Потім всі заготівля скручується, утворюючи грона. Листочки рябинки але роблять схемою, наведеною на рис 5,б.

Витонченим додаванням до гілочки рябинки може стати « сонечко », яка робиться з червоного бісеру і тільки кілька чорних бісеринок вкраплюються на спинці.

«Hobby live. Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Верхні бісеріни є головкою «сонечка». У середній бісеринці зволікання схрещуються і нанизуються на них чотири чорні бісеріни (рис 6).

Короткий опис статті: дерева з бісеру майстер клас Хобі лайв — інтернет журнал хобі, саморобки, рукоділля, вироби з паперу, зроби сам, вироби своїми руками, моделист конструктор, Квіти з бісеру, схема плетіння бісеру, бісероплетіння

Джерело: «Hobby live» – Інтернет журнал про хобі -› Квіти з бісеру

Також ви можете прочитати