Французька мова у Митищах. Курси французької мови. Мовна школа

26.06.2016

Французька мова

Лінгвістичний центр L-Bridge, іноземні мови у Митищах запрошує на курси французької мови.

У нашому центрі ви зможете вивчати французьку мову за коммуникатиной методикою і вже скоро не тільки зможете читати і писати французькою,н і говорити!

Французька мова належить до групи романських мов, вивчивши його, потім ви зможете легко опанувати італійською та іспанською мовою. Але а головне ви зможете говорити з гордими французами на їх говіркою. Для будь-якого француза немає приємніше звуку, ніж звук французької мови. і незважаючи на те, що кожен третій француз відмінно володіє англійською мовою, звернення англійською жителі франції можуть легко проігнорувати. Тому, якщо ви зібралися у Францію, обов’язково вивчіть хоча б кілька французьких виразів. А якщо ви користуєтеся французьким по роботі і у вас багато партнерів у Франції – вчіть французький. І ваш бізнес стане набагато успішніше.

Французька мова – це мова Віктора Гюго, Алексанр Дюма і його не менш знаменитого сина, це Гі де Мопассан і Оноре де Бальзак… найзнаменитіші худодники світу були французами і сьогодні французька – це мова моди і мистецтва! І ще це дуже гарний, мелодійний і найромантичніший мову.

А лінгвістичний центр L-Bridge – це оазис французької в Митищах! У нашому центрі ви не тільки вивчите французька мова, його теорію і граматику, але і зможете познайомитися з традиціями та звичаями Франції, з її багатим літературним, історичним культурним і, звичайно ж, кулінарною спадщиною.

До зустрічі на курсах французької мови в L-Bridge!

Короткий опис статті: французька мова Викладачі французької мови у Митищах. Мовна школа Л-Брідж. французька, курси, мова, школа

Джерело: Французька мова у Митищах. Курси французької мови. Мовна школа

Також ви можете прочитати