Фабрика Чіп-Арт, заготовки для декупажу, декупажні карти, товари

20.10.2015

Заготовки для декупажу та декору, декупажні карти, товари для декупажу та скрапбукінгу, набори для творчості оптом та товари для творчості оптом від виробника
Наші магазини, дрібногуртові склади та клуби сімейного творчості працюють в наступних містах:

В інтернет-магазині фабрики товарів для творчості «Чіп Арт » продаються заготовки для декупажу і товари для декору власного виробництва, тільки виробник ·може запропонувати Вам високу якість і ціни від 10 рублів за чудовий товар для декупажу.

Наші заготовки для декупажу декупажні карти відповідають світовим стандартам якості, при цьому володіючи одним явною перевагою: невисокою ціною.

Девіз компанії «Декор, доступний для кожного».

В магазині при фабриці «Чіп Арт » ви завжди можете придбати товари для декору за низькими цінами. Ми постійно розширюємо свій асортимент, щоб він відповідав всім новим ідеям.

Асортимент

У нашому каталозі ви знайдете безліч товарів для творчості: фарба для вінтажного золочення, лаки, засоби для створення ефектів, кракелюри, заготовки з картону і багато іншого. Серед іншого у нас ви знайдете дерев’яні меблі ручної роботи, заготовки з дерева, які ви зможете використовувати в обстановці своєї квартири або будинку — полички, комоди, заготовки під годинники, настінні ключниці, підноси.

Натуральні матеріали, такі як дерево, наповнюють інтер’єр особливою магією затишку.

Зроблена руками людини меблі має неповторну живу енергетику, якої нам так часто не вистачає в містах з скла і бетону. Використання наших товарів· допоможе вам наповнити будинок саме такою енергетикою.

Наші покупці вибирають швидкість і якість, вони вибирають Чіп Арт .

Гарантії якості та оригінальності

Ми працюємо тільки з профі. Дизайнери, художники, столяри, програмісти верстатів — все майстра і аси своєї справи. Саме тому ми можемо запропонувати Вам якісний і недорогий товар.

Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування і дякуємо вам, за те, що активно допомагаєте нам у цьому.

Чіп Арт гарантує, що всі дизайни є оригінальними, створених за замовленням і в інтересах Чіп Арт.

Завжди нові ідеї декору

Обов’язково вивчіть наш асортимент: нові і дивні чіп-борди, заготовки для декупажу, декоративна дизайнерський папір, безліч виробів і товарів для творчості, за допомогою яких ви перетворите свій будинок затишний і красивий куточок, яким будуть захоплюватися близькі та гості. Ми впевнені, що пропоновані вироби допоможуть вам змінити звичний інтер’єр, адже в них вкладено багаторічний досвід роботи професіоналів. З допомогою наших ідей ви зможете прикрасити інтер’єр будь-якого приміщення. Новий напрям — набори для творчості.

До Ваших послуг: галереї, приклади, майстер-класи, безкоштовні методички і об’ємний платний портал.

Центральний склад Чіп-Арт в Москві

Короткий опис статті: декупаж майстер клас Заготовки для декупажу, декупажні карти, трафарети, товари для творчості, Чіп-Арт, заготовки для декупажу оптом, декупажні карти оптом, товари для декору Заготовки для декупажу, декупажні карти, трафарети, товари для творчості, Чіп-Арт, заготовки для декупажу оптом, декупажні карти оптом, товари для декору

Джерело: Фабрика Чіп-Арт, заготовки для декупажу, декупажні карти, товари для творчості оптом, заготовки для декупажу оптом, дерев’яні заготовки оптом, декупажні карти оптом

Також ви можете прочитати