Енкаустика — малюємо праскою, Відео уроки

30.06.2016

Історики стверджують, що енкаустика, мистецтво воскового живопису, виникло понад 2500 років тому, і було відомо ще древнім грекам, римлянам і єгиптянам. Воскові картини здобули репутацію завдяки своїй довговічності: деякі існують понад двох тисячоліть! В музеях усього світу зберігається чимало портретів, виконаних воском по дереву.

Справжня енкаустика – процес, при якому кольоровий віск прижигается до всмоктуючої основі, такий як штукатурка, полотно, дерево.

Художники стародавності зберігали в секреті рецепти змішування воску та фарб.

А у нас від вас немає ніяких таємниць.

Нам знадобляться папір, воскові олівці та праска! Так, так саме праска! Нам не потрібні пензлика і олівці їх замінить маленький завивки, за допомогою якого ми будемо розплавляти кольоровий віск і наносити папір.

Енкаустика – заняття настільки захоплююче і захоплюючі, що до нього дуже швидко і надовго звикаєш. Вона під силу кожному, головне взятися за справу і у вас виходити дивні, ні на що не схожі картини, які можна створити за лічені хвилини, і для цього зовсім не обов’язково вміти малювати! Освоївши не складні прийоми, ви зможете створювати химерні абстракції і зачаровують пейзажі. Цим способом можна виготовити листівки та сувеніри, які будуть радувати вас і ваших близьких.

Для занять энкаустикой використовуються спеціальні інструменти.

Але, якщо у вас немає можливості їх придбати, підійде маленький «дорожній» праска (без отворів на його «підошві») та воскові фарби, бажано олійна пастель.

Урок 1. Необхідні матеріали

Урок 2 Техніка малювання праскою

Урок 3 Малювання пейзажу

Урок 4. Енкаустика Методика малювання гір і води

Короткий опис статті: відеоуроки немає малюю, праскою, сучасна енкаустика картини, розплавлений віск, галерея, малюнків, купити, продати, художник, виставка, картинна, альбом

Джерело: Енкаустика — малюємо праскою — Відео уроки

Також ви можете прочитати