Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото . Виховання

02.08.2015

Домашнє миловаріння: майстер-клас з миловаріння

Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото . Виховання
Домашнє миловаріння – цікава і захоплююча частина народних промислів, в результаті якої виходить смачно пахне, красиве, стильне і дуже корисне мило.

до Речі, хто-небудь замислювався над тим, чим же милися раніше наші предки? А милися вони милом, звареним своїми руками. Причому робилося воно з найбільш натуральних продуктів, які завжди були поруч – запашні відвари трав, зроблений із золи луг, вичавлений з рослин барвник і рослинні масла.

Домашнє миловаріння дозволяє з мінімальним додаванням шкідливих речовин досягти найбільшої корисності мила.Мило можна робити в домашніх умовах двома способами: з готової мильної основи і з нуля. Найбільш простий, але цікавий спосіб його виготовлення із спеціальної мильної маси, звареної заздалегідь з використанням різних речовин, які виконують свої певні функції.

Процес не складний і складається з декількох етапів. Нам потрібні кілька інгредієнтів:

  • мильна основа,
  • віддушка або ефірну олію,
  • косметичне масло рослинне (олія персикових, абрикосових кісточок, зародків пшениці, виноградних кісточок, касторове і багато інших),
  • барвник,
  • форма,
  • інвентар.

Зробимо гарне триколірне райдужне мило. Зважуємо на вагах мильну основу в потрібному количествеи ріжемо його на шматочки.

У термостійкої посуді расплавим основу в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Потужність мікрохвильової печі краще зменшити до 400-600. Для фарбування можна використовувати косметичні або харчові барвники. Оскільки мило у нас прозоре, краще візьмемо барвники харчові, а саме три кольори – червоний, жовтий і синій.

Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото . Виховання
Додаємо в основу п’ять крапель обраної віддушки і половинку чайної ложки касторової олії.

Відливаємо в стаканчик невелику кількість розплавленої прозорої основи і зафарбовуємо її в червоний колір, заливаючи в форму під нахилом з одного боку.Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото . Виховання

Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото . Виховання
Потім в іншому стаканчику окрасим трохи основи в синій колір і заливаємо під нахилом з іншого боку. Коли все трохи застигне, обов’язково збризкуємо спиртом і заливаємо основу жовтого кольору.

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння Улюблене хобі є у кожної людини, от тільки іноді він збігається з професією. В такому випадку складно сказати приносить улюблене заняття повне Домашнє миловаріння,зробити мило в домашніх умовах,зробити мило вдома, Вироби своїми руками

Джерело: Домашнє миловаріння: майстер-клас, покрокові фото | Виховання дітей, здоров’я дітей, вагітність і пологи

Також ви можете прочитати