Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

27.09.2015

Наші партнери
Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

Подробиці Категорія: Дерева з бісеру Опубліковано 13.02.2013 16:41 Автор: Олеся Романюк Переглядів: 17452

Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

Назва виробу: Дерево з бісеру «Ялинка»

Висота виробу: Маленький — 25 см, більша — 50 см

Одного разу мені прийшла в голову ідея, зробити з бісеру ялинку. Я почала шукати різні схеми всіляких варіантів. Найбільше мені сподобалися дерева, які були виконані способом «голчастого плетіння». Вони виглядають дуже натурально. Я вирішила спробувати, і у мене вийшло невеличке гарне деревце. Але до Нового Року я поставила перед собою ще більш складну задачу. Мені захотілося, щоб будинок прикрашала велика ялинка з бісеру. За тією ж схемою я сплела більше дерево і у Новий Рік у мене стояла ошатна ялинка. У майбутньому хотілося б, звичайно, ялинку на весь мій зріст, але поки вільного часу не так багато. Нижче представлений докладний майстер-клас про те, як можна зробити таку ялинку і що для цього потрібно.

    бісер двох — трьох відтінків зеленого кольору. Мені досить було двох. Якщо ви хочете, щоб дерево виглядало більш натурально, тоді візьміть три відтінки, але тільки такі, щоб вони були близькі по тону. Я вибрала один темний, а інший світло-зелений. Дерево вийшло веселеньким;
    дріт. Дріт потрібна двох діаметрів. Одна повинна бути такої товщини, щоб без утруднень можна було пройти нею двічі через бісеринку. Друга дріт повинна бути товстою. Вона потрібна для стовбура нашого дерева з бісеру;
    нитки коричневого кольору. Нитка повинна бути товстою і з невеликим ворсом. Нею ми будемо обмотувати стовбур дерева, так ялинка буде більше схожа на справжню ялинку;
    горщик декоративний або будь-яка інша ємність;
    алебастр. Він потрібен, щоб наше деревце посадити в горщик або іншу ємність.

Як же зробити ялинку з бісеру? Раніше я вже написала, що зробила два деревця, різні за розміром і відмінні один від одного трохи по відтінкам. В майстер-класі на фотографіях гілочки з бісеру одного кольору, що, в принципі, теж непогано виглядає.

Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

Голки це і є найголовніше у виготовленні всього дерева. Виконувати ми їх будемо в техніці голчастого плетіння бісером. Цей спосіб абсолютно не складний. Якщо ви жодного разу з ним не стикалися, не переживайте, ви дуже швидко навчитеся і приловчитеся. На дріт ми нанизуємо бісер, кількість якого повинна дорівнювати довжині нашої голочки і просуваємо його до лівого краю дроту (рис. 1а). Залишаючи одну крайню останню намистинку, ми пропускаємо довгий кінець дроту в зворотному напрямку через всі намистини (крім відокремленої бісеринки (рис. 1б,в). ). Таким же способом ви виконуєте стільки голочок, скільки вам дозволить довжина дроту (рис. 1г). Зверніть також увагу на те, що вам треба обов’язково залишати за кілька сантиметрів дроту незадіяними і з одного, і з іншого кінця. Кількість бісерін можна трохи збільшувати за бажанням, а також змінювати їх колір. Ви можете відразу перемішати бісер різних відтінків.

Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

Заготовлені нами голочки ми використовуємо для формування гілок нашої ялинки. Для цього нам досить накрутити наші голочки на більш товстий дріт. Спочатку прикручуємо один кінець дроту до верхівці гілки з товстого дроту (рис. 2а). Потім по колу в одному напрямку прикручуємо все інше (рис. 2б). Чим більше буде голок, і чим ближче один до одного вони будуть розташовані, тим пишніше будуть виглядати наші гілочки.

Заздалегідь можна підготувати каркас для нашого дерева з товстого дроту, розрахований на певну кількість гілочок. Далі ми просто прикручуємо отримані гілочки до цього каркаса. Хочу звернути вашу увагу на те, що гілочки моєї маленької ялинки прямо між голками я ще обмотувала ниткою перед тим, як збирати дерево. Гілки великої ялинки я залишила так, як вони були, так як на них я робила багато голочок, розташованих дуже близько один до одного. Так що це на ваш розсуд. Стовбур великої ялинки мені довелося додатково зміцнювати, обмотуючи його ізоляційною стрічкою, щоб гілки сильно не грали, і дерево не падало, а було стійким. Залишилося тепер тільки обмотати наш стовбур ниткою.

Підставу для ялинки.

Найкраще посадити дерево в який-небудь декоративний горщик. В горщику треба приготувати розчин з води і алебастру. Розчин не повинен бути дуже рідким і сильно сухим. Вставити туди нашу ялинку. Поки розчин не застигне, для дерева потрібна якась опора. Перші 10 хвилин можете самі потримати його руками, а коли схопитися — просто облокотить об стінку або іншу стійку площину. Коли розчин повністю застигне, поверхню можна буде прикрасити декоративною травою (така трава продається в спеціалізованих магазинах) або камінцями, новорічним дощиком або іншими матеріалами.

Наша Ялинка з бісеру готова!

Короткий опис статті: дерева з бісеру майстер клас Майстер-клас з покроковими фотографіями. Як зробити ялинку з бісеру ялинка, бісер, ялинка з бісеру, дріт, дерево, стовбур, голки

Джерело: Дерево Ялинка з бісеру. Майстер-клас

Також ви можете прочитати