Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції

31.08.2015

Як зробити дерева з бісеру своїми руками?

В даний час серед різноманіття різних видів рукоділля особливою популярністю користуються вироби з бісеру. Наприклад, оригінальні дерева, виготовлені з бісеру, викликають інтерес не тільки у досвідчених майстринь, але, навіть, у початківців рукодільниць. Адже це справді захоплююче заняття створювати з маленьких витончених бісеринок справжні витвори мистецтв. І якщо освоїти ази простих переплетень і набратися терпіння, то можна спробувати сплести дерева з бісеру своїми руками.

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції

Основні ази плетіння дерева з бісеру для початківців

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції
Для тих, хто вирішив сплести бісерне дерево, але не має достатніми навичками, наші поради допоможуть уникнути очевидних помилок під час плетіння. Для початку необхідно вибрати відповідний бісер, а також придбати гнучку дріт для того, щоб сплести листочки дерева.

Беремо дріт тонший, відрізаємо від неї 50 див. і нанизуємо 6 бісеринок. Ці бісеринки повинні бути розміщені на самій середині дроту. Тепер згинаємо дріт навпіл, робимо з неї петельку так, щоб бісеринки опинилися вгорі і закручуємо кінці дроту 6 разів.

Далі розводимо кінці дроту в різні сторони і на правій стороні знову набираємо 6 штучок бісеру, відступаючи від місця скручування приблизно 1,5 см. Знову робимо листок, згинаючи дріт з 6 бісеринками і закручуючи її.

Те ж саме повторюємо на іншій стороні дроту. Після появи третього листочка, потрібно знову скрутити кінці дроту разом на 6 обертів.

Продовжуємо плести листочки, по черзі, то з однієї, то з іншого боку, не забуваючи скручувати в кінці на 6 обертів. На одній гілці має бути 15 листочків. Чим більше буде гілок, тим цікавіше буде виглядати дерево.

Перш ніж розпочати складання дерева, спочатку треба скласти кожні 2 гілочки разом, скручуючи дріт біля основи гілок. Після цього беремо товсту дріт і прикручуємо до неї парні гілки, щоб вийшов стовбур. Готове дерево можна помістити в квітковий горщик, заповнивши його пластиліном.

Дерево Сакура – це, справді, прекрасна прикраса будь-якого приміщення

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції

Дерево сакура з бісеру відмінно прикрасить ваш будинок і надасть йому неповторний відтінок

Плетіння дерева з бісеру Сакура вимагає також не малого терпіння. В Японії таке дерево є уособленням жіночої краси і радості життя.

Для виготовлення Сакури необхідно придбати рожевий бісер, гнучку дріт різної товщини, малярний скотч, гуаш.

Підготувати дріт, розрізавши на однакові відрізки довжиною 20-30 див Тепер приступаємо до плетіння квіток дерева, нанизавши на кожен відрізок дроту з 5 рожевих бісеринок і закрутивши кінці, як це було розказано раніше.

Формувати гілку сакури потрібно, розташовуючи попарно по 2 квітки на одному рівні. Зробивши достатню кількість гілок, потрібно сплести їх разом по 3 штуки. Під час формування стовбура, вплітаємо гілки, одночасно обмотуючи стовбур малярським скотчем.

Після того, як Сакура буде готова, слід пофарбувати гуашшю стовбур і встановити наше дерево в заздалегідь підготовлений горщик.

Грошове дерево – прекрасний подарунок у будь-який час

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції
За японським повір’ям грошове дерево неодмінно приверне багатство в будинок. Для виготовлення грошового дерева знадобляться бісер золотистого кольору, тонка і товста дріт, монетки, нитки, клей, алебастр, кольорові камінці.

З допомогою петельного способу сформувати гілочки дерева. Все повинно вийти близько 50 гілочок, а на кожній гілці повинно бути по 13 петельок. Петельки з бісеру на гілці слід чергувати з петельками з монеток.

Після цього з’єднати кілька гілок разом і з допомогою ниток закріпити їх на товстого дроту. Такі гілочки розташувати нижче на відстані 0,5 см. один від одного. Так створюється стовбур дерева, який встановлюється в горщик. Підготувати розчин алебастру і налити в горщик. Після висихання розчину змастити зверху клеєм і насипати кольорові камінці. Грошове дерево можливо зробити не тільки з бісеру, але з грошей та інших підручних матеріалів. Два таких дерева відмінно будуть виглядати поруч.

Дерево Інь Янь – це вираження єдності двох протилежностей

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції
Як відомо, кожен японець вважає національні традиції, обов’язково має в своєму будинку дерево Інь Янь. Для того щоб створити своїми руками дерево з бісеру Інь Янь, необхідно підготувати дріт, бісер білого і чорного кольору, а також атласну стрічку.

Спершу треба нарізати тонкий дріт на потрібну кількість гілок. Потім набрати 5 бісеринок білого кольору і закрутити, акуратно, петелькою. Виконати 7 петельок, сформувавши гілку дерева. Необхідно сплести 20 таких гілок. Таким же чином сплести 20 гілок з чорного бісеру.

З’єднати спочатку по 3 гілки з білим бісером і також по 3 гілки з чорним бісером. Далі сформувати на товстій дроті дерево з білим бісером, обмотуючи в цей же час стовбур білою атласною стрічкою, та, окремо, дерево з чорним бісером, обмотуючи стовбур чорною стрічкою.

Після цього переплести стовбури чорного і білого дерева і встановити композицію у квітковому горщику, закріпивши алебастром або гіпсом.

Дерево кохання – незамінний помічник в особисте життя

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції

Подаруйте вашій половинці дерево любові і ваше кохання стане тільки міцніше

Не секрет, що кожна дівчина мріє про кохання. І, може бути, дерево кохання з бісеру допоможе їй, нарешті, знайти своє особисте щастя.

Плетіння дерева кохання мало чим відрізняється від виготовлення дерева Інь Янь. Для його створення використовується та ж техніка з використанням бісеру більш яскравих кольорів, наприклад, яскраво-рожевого і ніжно-блакитного. Тільки петельки виконати у формі сердечок.

Дерево Бонсай як важливий елемент сучасного інтер’єру

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції
Бонсай є частиною японської культури і, безсумнівно, таке дерево додасть інтер’єру особливу індивідуальність.

Для дерева Бонсай потрібно підготувати зелений бісер темного і світлого відтінку, дріт, флористичну стрічку, акрилову фарбу, стрижень, міцну нитку.

Нарізати 90 шматочків тонкого дроту завдовжки 50 див. Нанизати на середину кожної дроту 3 бісеринки темного відтінку, 5 бісеринок світлого відтінку і 3 бісеринки темного відтінку. Сформувати петельку і закрутити кінці дроту. З одного дроту зробити 12 петельок, розмістивши їх ближче один до одного.

Коли будуть сплетені 12 петельок, то вийде пучок. Отримані пучки з’єднати по 3 штуки разом і ретельно закріпити, обмотавши їх ниткою. Зробити верхівку дерева з п’яти пучків.

Після формування верхівки, можна приступати до створення гілок, прикручуючи на відстані 1 см один пучок до іншого. Продовжуємо прикручувати гілки від верхівки дерева до стрижня, обмотуючи стовбур стрічкою. Під час прикручування гілок до стрижня, стовбур дерева буде товщати до основи, що додасть виробу певну схожість з цим деревцем Бонсай.

Безумовно, дерева з бісеру своїми руками будуть чудовою прикрасою не тільки обстановки в будинку, але також інтер’єру будь-якого офісу. Також такі вишукані вироби будуть відмінним подарунком на будь-якому торжестві і зможуть стати початком успішного бізнесу.

Дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння та інструкції

Короткий опис статті: дерева з бісеру майстер клас Дерева з бісеру своїми руками стануть відмінною прикрасою для будинку. Дерева з бісеру виглядають стильно і красиво. Так само їх можна подарувати колегам по роботі чи близьким, адже вони не займають місця і практично в кожному будинку можна знайти місце для них. дерева з бісеру своїми руками сакура грошове дерево інь янь дерево любові бонсай

Джерело: Дерева з бісеру своїми руками — схеми плетіння та інструкції

Також ви можете прочитати