Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

05.08.2015

Дерева з бісеру. Майстер клас

Одним із популярних напрямів рукоділля є бісероплетіння. особливо часто плетуться в такій техніці всілякі дерева з бісеру, майстер клас з виготовлення яких є гарною підмогою в створенні кожного нового виробу.

Бісер — це такий матеріал, який не обмежує не у виборі кольорів і відтінків, ні у виборі форми готового виробу. А плести з бісеру дерева особливо захоплююче, так як в природі існує величезна різноманітність. Нам залишається тільки бути спостережливими і втілювати в життя плоди нашої фантазії, натхненні природою.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Навіть якщо ви ніколи не займалися цим видом рукоділля, але побачивши, яку красу можна таким чином створити, загорілися подібного творчості, не відмовляйте собі в такому задоволенні і спробуйте створити щось своє красиве і неповторне.

Якщо подивитися на готовий виріб, то здається, що зробити його надзвичайно важко і потребує це небувале вміння. Насправді за допомогою майстер класу з докладним описом, можна освоїти техніку плетіння основних елементів, а далі як говориться, справа наживна. Також існують схеми бісероплетіння дерев. на яких детально розписано, як стовбур дерева, формується крона, черговість листя, гілок, плодів, і, навіть квітів.

Плетіння бісером — це діло навику, так що, освоївши прості елементи плетіння, з часом можна втілювати найскладніші ідеї, створюючи неповторні дизайнерські речі.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Використовуючи бісер, можна створити будь-яке дерево, найрізноманітнішої форми, а також всіляких кольорів і відтінків. Ніжна російська берізка або могутній дуб, горобина із засніженими гронами, сонячна пальма або ялинка з бісеру. Обмежується тільки фантазією. Хоча дивлячись на готові роботи майстрів плетіння з бісеру, здається, що і фантазія теж безмежна, з цього матеріалу можна створити практично все і передати будь-які форми.

Вишукано виглядає дерево бурштинових відтінків, а використовуючи різні кольори можна також створити дерева пори року — більше зеленого кольору і у вас літо, білі, сині, сіро-блакитні кольори — зима, рожевий і білий — весна.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Матеріали необхідні для виготовлення бісерного дерева прості і доступні. Вам знадобиться:

  • бісер різних кольорів (все залежить від вашої фантазії і творчого задуму, особливо красиво виглядає бісер одного кольору, але різних відтінків, який попередньо змішується);
  • дріт — бажано спеціальна, але підійде і мідна, на неї нанизується бісер;
  • флористична стрічка або шовкова нитка для декорування стовбура та гілок;
  • клей;
  • алебастр, гіпс або пластилін і ємність, в яку дерево потрібно буде «посадити»;
  • кольорові камінчики, скельця і інші декоративні елементи

Робота досить довга, копітка, але результат того вартий. Допоможе виготовити красиві дерева з бісеру , майстер клас нескладного деревця сакури, яке дуже легко зробити.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

В принципі, алгоритм виготовлення різних дерев досить схожий, особливо дерев однакової форми. Для початку потрібно нарізати велику кількість шматків дроту, довжиною близько 25 див.

Після цього на дріт нанизується 5 бісеринок і скручується в петельку на відстані від кінця дроту 5-7 див. Зробивши відступ 1-1,2 см треба зробити ще таку ж петельку. Необхідно таким чином зробити кілька петельок, залишаючи 5-7 см кінця дроту вільними.

Потім на центральній петельці дріт потрібно зігнути, а кінці скрутити між собою. Вийшла одна гілочка бісерного деревця. Тепер таких гілочок необхідно зробити близько 100 штук, чим більше гілочок, тим краще виглядає бісерне дерево.

Готові гілочки збираються в пучки з 10-12 гілочок. Наступним етапом потрібно зібрати отримані пучки близько твердої основи, це буде стовбур дерева. Існують спеціальні заготовки, але можна взяти і будь-який підручний матеріал — олівець, шпажку і т. д. Закріплюючи на стовбурі гілочки, виходить форма готового дерева.

Для завершення стовбура дерева його необхідно туго обмотати, наприклад флористичної стрічкою, а можна і коричневою шовковою ниткою. Дерево готове.

Тепер його потрібно тільки «посадити». Для цього необхідно вибрати підходящу ємність або форму. Закріпити дерево можна за допомогою гіпсу, алебастру, або пластиліну. І останній штрих — треба прикрасити «грунт» декоративними елементами. Це можуть бути камінчики, скельця, стрази або черепашки, посаджені на клей, а також штучний зелений мох або саморобна трава з акрилової пряжі відповідного кольору.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

У дерев з бісеру крона важка і щоб дерево було стійким необхідно обважнювати стовбур і підставку, особливо якщо дерево зігнуто і центр тяжіння знаходиться збоку, а не посередині. Майстри це роблять по-різному, деякі вплітають у стовбур різні обрізки дроту або просочують стовбур меблевим лаком.

Зазвичай, розповідаючи як зробити дерева з бісеру, майстер клас зачіпає і цю тему. Також, підстави для дерева використовують не тільки ємності. Красиво виглядають дерева, закріплені на камені, який сам по собі є гарним природним матеріалом і не вимагає додаткового прикраси.

А ще роблять самостійно підставки для дерев, наприклад з гіпсу. Для цього необхідна заготівля-форма, яку згодом можна буде зняти з застиглого гіпсу. У відповідну заготовку «садимо дерево» і заливаємо гіпсом, розведеним на воді.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Форму поверхні гіпсу можна надати різну, все залежить від фантазії і задуманої ідеї. Наприклад, з деревом з бісеру можна зробити цілу композицію у вигляді дерева біля озера. У цьому випадку на поверхні гіпсу необхідно продавити через поліетиленову плівку поглиблення для майбутнього озера. Коли гіпс затвердіє, плівку потрібно прибрати.

Також гіпсом можна обробити стовбур дерева, замість флористичної стрічки або шовкової нитки. Для цього гіпс розводять з клеєм ПВА і обмазують їм стовбур, добре опрацьовуючи місця кріплення гілок і дають повністю просохнути. Потім залишається лише фарбувати темною фарбою гілки і стовбур, зеленою фарбою самої підстава вироби, а місце, де буде знаходитися озеро — синій або блакитний.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Для того, щоб композиція мала красивий і завершений вигляд, підстава прикрашаємо штучною травою, берег озера піском, а на дно озера викладається галька. Щоб озеро виглядало натурально, необхідно розтопити на бані гелієву свічку і вилити на гальку. Коли загусне, можна додати в утворилось озеро, наприклад лілії, також зроблені з бісеру. Така композиція особливо красиво і природно виглядає з деревами, у яких довгі гілки — верба або гліцинія.

Плетіння з бісеру дерев заняття дуже захоплююче, і хоча може здатися, що досить складно плести дерева з бісеру, майстер клас покроковий дозволяє побачити, що потрібно тут не стільки якесь вміння, скільки терпіння, копіткість і фантазія.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Плетіння бісером цілком підходящий вид прикладного мистецтва для дітей. Діти люблять яскраві, різні за формою намистинки. З їх допомогою вони можуть своїми руками зробити подарунки і сувеніри для дорослих. Плетіння бісером розвиває фантазію, естетичний смак, творчі здібності, учить правильно підбирати і поєднувати кольори. Особливо корисно заняття рукоділлям у розвитку таких необхідних якостей, як терпіння і посидючість, які так важливі при навчанні в школі. Підберіть для свого непосидючого цікаві пропозиції на тему «Д еревья з бісеру, майстер-клас для школярів » та хай він сам спробує виготовити свою першу саморобку.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Виготовляючи вироби з бісеру. дитина вчиться читати схеми і створювати їх, що розвиває його конструктивні здібності. А плетиво дерев вчить помічати і цінувати красу природи, яку потім можна відновити за допомогою бісеру.

Безумовно, все перераховане вище є дуже важливим у розвитку дітей і в цьому сенсі виготовлення виробів з бісеру це не просто те, чим можна зайняти дитини, це ще й своєрідна виховна функція, адже будь-прилучення до творчості сприяє інтелектуальному та естетичному розвитку.

Плести з бісеру можуть вже діти з семирічного віку. Щоб разом з дитиною зробити дерева з бісеру, матер клас для дітей буде вам гарною допомогою. Для початку, звичайно, краще виготовляти з дітьми прості дерева, з невеликою кількістю гілочок, тому що якщо дитина буде скручувати 100 гілочок якого-небудь дубочка, цілком очікувано, що цей процес здасться йому дуже нудним і відіб’є всяке бажання до подальшого бісероплетіння дерев. Разом з бісером можна брати якісь великі намистини, наприклад помаранчевого або червоного кольору, і використовувати їх для створення апельсинового дерева або яблуні.

Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для

Дерева з бісеру, створені своїми руками і є плодом вашої фантазії, можуть стати гарним оригінальним подарунком або вишуканою прикрасою інтер’єру. І хоча це заняття вимагає чимало часу і праці, отримавши готовий виріб, ви точно не будете шкодувати про витрачений час.

Короткий опис статті: дерева з бісеру майстер клас Одним із популярних напрямів рукоділля є бісероплетіння, особливо часто плетуться в такій техніці всілякі дерева з бісеру, майстер клас з виготовлення яких є гарний Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для дітей, дерева з бісеру покроковий майстер клас, красиві дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для школярів, як зробити дерева з бісеру майстер клас

Джерело: Дерева з бісеру майстер клас, дерева з бісеру майстер клас для дітей

Також ви можете прочитати