Декупаж яєчною шкарлупою: майстер-клас з фото . ХоббиТерра, Ваш

09.08.2015

Декупаж яєчною шкарлупою: майстер-клас з фото

Декупаж пляшок яєчною шкарлупою — майстер клас. Техніка декупаж яєчною шкарлупою проста у виконанні і вимагає мінімального набору використовуваних матеріалів. А який виходить чудовий кінцевий результат!

Яєчна шкаралупа наклеюється з допомогою клею ПВА на попередньо очищену поверхню, і після сушіння робота виглядає, як мережа тріщин, трохи нагадують кракелюри, виконані спеціальними лаками. Безумовно, шкаралупа не може замінити спеціальні двокомпонентні кракелюрні лаки. Але при наклеюванні вона надає поверхні виробу незвичайну фактуру і об’ємність.

Цей прийом декорування — декупаж яєчною шкарлупою виручає, коли на поверхні заготовки (скляної пляшки, баночки або бляшаної коробки з-під чаю, підійде навіть шкатулка ювелірна ) знаходиться якесь опукле зображення, скажімо, логотип компанії-виробника, яке треба якось замаскувати. Наклеєна зверху шкаралупа приховує опуклості або дефекти робочої поверхні як не можна краще. Декупаж.яєчна шкаралупа затирання тріщин.

Підготовка шкаралупи

Підготувати шкаралупу до наклеювання дуже просто. Спочатку моєму шкаралупу свіжого яйця, потім дуже ретельно видаляємо плівку, що знаходиться з внутрішньої сторони, після чого даємо шкаралупі гарненько висохнути.

Процес декорування

Тепер можна приступати безпосередньо до декорування. Найнаочніше процес обклеювання яєчною шкарлупою виглядає на скляній поверхні. Тому в якості прикладу візьмемо скляну пляшку .

1. Робочу поверхню слід ретельно знежирити і очистити від забруднень. Можна використовувати для цих цілей засіб для чищення стекол.

2. Тепер місце, куди імовірно буде приклеєна шкаралупа, щедро промазуємо клеєм ПВА. Краще використовувати клей ПВА, продається в будівельних магазинах у великих банках. Він істотно відрізняється за якістю від звичайного канцелярського клею.

3. Поки клей не висох, викладаємо на нього шматочки підготовленої яєчної шкаралупи. Якщо вони занадто великі їх необхідно злегка надавити пальцем, щоб вони розтріскалися на більш дрібні частини. Дуже важливо, щоб наклеюються шматочки шкаралупи були як можна менш опуклими і добре прилягали до поверхні. Якщо шкарлупка занадто опукла, її обов’язково потрібно подрібнити.

4. Потім, викладені на клей шматочки шкаралупи потрібно злегка розсунути, щоб між ними утворилися просвіти, величина яких залежить тільки від Вашого бажання. Це легко зробити за допомогою зубочистки.

5. Не варто покривати клеєм відразу дуже велику частину поверхні виробу. Набагато зручніше виконувати роботу на невеликій ділянці робочої поверхні, поступово заповнюючи наклеєною шкаралупою все передбачуване простір.

6. Після того, як шкаралупа приклеєна, необхідно дати клею висохнути. А потім нанести другий шар ПВА для фіксації. На цей раз надлишки клею нам ні до чого. Постарайтеся не заливати клеєм простір між шкарлупками, інакше після грунтування фарбою ефект тріщин буде виражений не чітко.

7. Коли поверхню виробу остаточно висохне, можна приступати до грунтування поверхні. Наносимо акрилову фарбу за допомогою поролонового спонжа в 2 шари з проміжною сушкою. Цього достатньо, щоб повністю пофарбувати шматочки шкаралупи та просвіти між ними.

Приклеєна яєчна шкаралупа прекрасно тримається не тільки не скляних, але і на будь-яких поверхнях, тому можна поєднувати цей прийом декорування яєчною шкарлупою з технікою декупаж. На прикладі цієї простої роботи видно, як можна застосувати яєчну шкаралупу для декорування поверхні, згодом прикрашеної декупажем.

У такій техніці прикрашена ось ця пінопластова заготівля для скриньки.

Творчих Вам успіхів!

Сподобалася стаття?! — підпишіться на оновлення по електронній пошті, щоб бути в курсі всіх подій на сайті або слідуйте за мною в соціальних мережах, щоб не пропустити нові цікаві статті.

Буду вдячна за ретвіт статті та/або посилання в соціальних мережах Декупаж яєчною шкарлупою: майстер-клас з фото . ХоббиТерра, Ваш

Сподобалася стаття?!підпишіться на оновлення по електронній пошті, щоб бути в курсі всіх подій на сайті або слідуйте за мною в соціальних мережах, щоб не пропустити нові цікаві статті.

Короткий опис статті: декупаж майстер клас Все хобі і захоплення, активні і незвичайні хобі та розваги, творчість і рукоділля, хобі та заняття для дітей. Огляди, статті, майстер-класи, цікаві ідеї, корисні практичні поради хобі, захоплення, рукоділля, творчість, вироби своїми руками, зроби сам, дозвілля, відпочинок, спорт, екстрим, майстер-клас, ідеї для творчості

Джерело: Декупаж яєчною шкарлупою: майстер-клас з фото | ХоббиТерра — Ваш компас у світі захоплень

Також ви можете прочитати