Декор для весілля. Майстер-клас. . Florista

29.10.2015

Декор для весілля. Майстер-клас.

Декор для весілля. Майстер-клас. . Florista
Декор для весілля
(майстер-клас ). Коли я переглядаю зарубіжні інтернет-портали весільної тематик, я дивуюся роботі дизайнерів, декораторів та флористів. Вони розробляють єдину концепцію весільного торжества, враховують всі найдрібніші деталі. Столи та інтер’єри залів потопають у квітах. Кожна весілля стає неповторним, незабутнім торжество завдяки їх роботі. А які чудові фотографії залишаються на пам’ять про подію, не передати словами.Ось і я вирішила зробити невелику композицію з квітів, зліплених з японської глини. Квіти виглядають настільки натурально, що багато їх приймають за живі. У нас не кожна пара може собі дозволити прикрасити свято великою кількістю живих квітів. А це прикраса можна зробити своїми руками.

Пропоную невеличкий майстер-клас. як виготовити такі композиції.

З сизалю іншого кольору вирізаємо стрічку по ширині сторони куба. Сизаль в один шар не повністю закриває оазис, тому додаємо полотно іншого кольору. З дроту робимо маленкие шпильки, обмазуємо їх клеєм і пришпиливаем обгорнуту навколо куба смужку сизалю.

Ось такий варіант у нас повинен отримає ь ся.

Декор для весілля. Майстер-клас. . Florista
Потім беремо вирізаний з сизалю іншого кольору квадрат і обертаємо наш кубик, скріплюючи краю корсажными шпильками.

Сизаль можна приклеїти і на ПВА, але це більш трудомістке, простіше прикріпити шпильками. Зайвий сизаль зверху прибираємо, обрізають ножицями.

Намистини прикріплюємо на дріт. Можна підібрати намистини будь-якого розміру і кольору, все буде залежати від обраної вами кольорової гами.

Квіти і намистини вклеюємо з допомогою ПВА в флористичну піну. Для різноманітності додаємо зелень.

Декор для весілля. Майстер-клас. . Florista
Беремо саму товсту дріт — це буде тримач для карток розсадки або фотографій. За допомогою круглогубців скручуємо один кінець в спіраль. Цей дріт кріпимо у центр композиції в піну з допомогою ПВА.

Декор для весілля. Майстер-клас. . Florista
Ваш декор для весілля готовий. Дуже легкий, що його можна використовувати для нумерації столів на весільному торжестві, як утримувач фотографій або будь-якої іншої інформації.

Короткий опис статті: майстер клас з декору » Декор для весілля. Майстер-клас. Як зробити своїми руками прикраси для весільного торжества. декор

Джерело: Декор для весілля. Майстер-клас. | «Florista»

Також ви можете прочитати