Червона пташка Angry Birds з полімерної глини, майстер-клас .

30.09.2015

Червона пташка Angry Birds з полімерної глини — майстер-клас

Наші читачі не перестають нас дивувати. Віталій пише гарні огляди дитячих програм, а Катя ось, надихнувшись нашими в’язаними Angry Birds. зробила схожих пташок, але з полімерної глини. Я коли їх побачила, просто очманіла. )

І відразу ж попросила Катю зробити для нашого сайту майстер-класи зі створення такої краси. Вона обіцяла зробити всіх пташок і порося. Поступово розміщу їх усіх, а поки ловіть перший майстер-клас по створенню червоної пташки з гри Angry Birds. Якщо ви ще не захоплюєтеся створенням іграшок з полімерної глини — саме час почати, тим більше якщо у вас є діти. Цей майстер-клас можна використовувати при ліпленні із звичайного пластиліну. )

Отже, слово Каті:

У цьому майстер-класі я хочу показати вам, як можна з полімерної глини зробити досить швидко одного з персонажів всіма улюбленої гри Angry birds. Ми будемо робити червону пташку, яку можна вважати логотипом гри і її символом.

Крок 1. Цей крок загальний для всіх персонажів цієї гри – ми скачуємо з полімерної глини невеликий кулька, який і буде основою майбутньої пташки.

Катаємо червоний кулька.

Крок 2. Тепер нам потрібно зробити животик пташки іншого кольору – я вирішила зробити пташку пояскравіше і зробила для неї помаранчевий животик. Для цього невеликий шматочок пластики розминається у вигляді трикутника з округленими кутами і прилаштовується до основи. Краї потрібно добре притерти пальцями або покатати кульку між долонями, щоб кордон двох кольорів згладилася.

Крок 3. Тепер робимо мордочку пташки – почнемо з дзьоба. Візьміть невеликий шматочок пластики і скачайте з нього конус. За допомогою зубочистки робимо лінію рота. Оскільки пташки у нас злісні – краю рота зробіть заглибленими і трохи опущеними вниз.

Крок 4. Робимо очі пташці – візьміть білу полімерну масу і скачайте два однакових маленьких кульки, кожен кульку потрібно сильно розплющити між пальцями і приробити в основі поруч один з одним. Постарайтеся зробити так, щоб очі вийшли рівними і однаковими. З чорної маси зробіть зіниці і щільно притисніть їх до основи.

Крок 5. Прилаштуйте дзьоб і зробіть брови з чорної пластики. Для брів найкраще скачати ковбаску і лезом відрізати два однакових шматочка. Вже стало більше схоже на наш персонаж.

Крок 6. Нашої пташині потрібні крила, хвіст і чубчик. Крила зліпіть у вигляді невеликих плоских трикутників, за допомогою зубочистки зробіть невеликі насічки для імітації пір’я. Так само зробіть хвіст з чорної полімерної глини.

Крок 7. Для чубчика візьміть невеликий шматочок червоної маси та лезом зробіть два надрізи. Акуратно за допомогою зубочистки або маленького шпателя сформуйте пір’ячко.

Крок 8. Приробляючи частини тіла, допомагайте собі шпателем або плоским лезом. Якщо ви хочете надалі використовувати цю іграшку в якості брелока або підвіски – зробіть отвір, інакше після запікання його доведеться свердлити.

Тепер пташку потрібно запекти в духовці при температурі 130 градусів. Вам потрібно буде перевіряти, щоб виріб не згоріло, оптимальний час для іграшки такого розміру – 10-15 хвилин.

Після того, як наш персонаж повністю охолоне після запікання – покрийте її лаком і дайте висохнути.

Ось таке чудо зробила Katarios спеціально для сайту ipadstory.ru

Не знаю, як у вас, а у мене вже руки сверблять — так і хочеться ліпити, зліплювати, ліпити. )

Короткий опис статті: майстер клас полімерна глина Наші читачі не перестають нас дивувати. Віталій пише гарні огляди дитячих програм, а Катя ось, надихнувшись нашими в’язаними Angry Birds зробила Майстер-клас по angry birds

Джерело: Червона пташка Angry Birds з полімерної глини — майстер-клас | Все про iPad

Також ви можете прочитати