Букети з цукерок в Хабаровську . Студія-майстерня Бондекор

02.08.2015

Дорогі клієнти! Ціни на сайті вказані ПРИБЛИЗНІ. Кожна композиція робиться в ручну, тому ми не даємо 100% гарантію схожості з фото. Більш точна калькуляція можлива при замовленні в студії з урахуванням обраного Вами наповнення коvпозиции.

Хочете порадувати і здивувати кохану, обдарувати незвичайним подарунком для близької людини, зробити приємний сюрприз колезі по роботі? Значить, ця унікальна новинка у сфері підношення подарунків для Вас! Це чудовий солодкий букет.

Солодкий букет – яскрава, весела композиція, в якій чарівним чином з’єднуються шоколад, цукерки, живі або штучні квіти, сухоцвіти, різноманітний флористичний матеріал, декоративні прикраси і незвичайні аксесуари. Кожен букет робиться вручну і тому неповторний.

На нашому сайті представлений широкий вибір авторських букетів з цукерок. У нас Ви зможете підібрати солодкий букет з цукерок в Хабаровську абсолютно до будь-якої події, свята чи торжества.

Ми створюємо ексклюзивні композиції, індивідуальні подарунки для кожного.

Ми завжди раді виконати Ваші побажання та створити новий букет швидко і професійно особисто для Вас. Всі букети можуть бути виконані в будь-якій колірній гаммі, можливі будь-які зміни і доповнення за Вашим замовленням. Букети з цукерок, вироблені у нас, відрізняються вишуканістю смаку, і неповторністю композиції.

На сайті нашої студії-майстерні Ви легко підберете солодкі букети на різні тематики: на 8 березня, 23 лютого, композиції до нового року, до дня всіх закоханих, а також корпоративні букети до професійних свят: Дня вчителя, Дня будівельника, Дня міліції, і багатьом іншим. А підказку про майбутнє свято Вам дасть наш календар свят і подій.

Короткий опис статті: букет з цукерок майстер клас

Джерело: Букети з цукерок в Хабаровську | Студія-майстерня Бондекор

Також ви можете прочитати