Букети з цукерок своїми руками: 5 майстер-класів

13.09.2015

Букети з цукерок своїми руками: 5 майстер-класів

Квітковий букет і коробка цукерок — універсальний подарунок до будь нагоди. Але, погодьтеся, не дуже оригінальний. А як щодо букета з цукерок? Це незвичайний, але в теж час не витратний подарунок, яким можна порадувати коханого, дітей, батьків, друзів, колег і навіть начальника. Під час свята такий подарунок стане прикрасою столу або кімнати, а після — смачним десертом. Звідси випливає одне з найголовніших правил: якщо ви вирішили виготовити букети з цукерок своїми руками — цукерки повинні бути не тільки красивими, але і неодмінно дуже смачними. В ідеалі — улюбленими для одержувача букета.

Зробити солодкі букети з цукерок своїми руками дуже просто. Це заняття не вимагає ніяких особливих навичок і великої кількості матеріалів. Все, що вам потрібно — це цукерки, папір, ножиці, клей, фантазія і трохи терпіння. Ну як, зважилися когось здивувати? Тоді пора приступати до справи! Ми зібрали для вас 5 кращих майстер-класів з виготовлення букетів з цукерок своїми руками з покроковими фото інструкціями.

Букети з цукерок: майстер клас №1

Матеріали: цукерки у формі трюфелів, шматочки тканини 5х5 см, по 2 шматочки тканини (фетру) у формі листя на кожну квітку, спеціальна стрічка для букетів темно-зеленого кольору, довга шпажка.

1. Складаємо по 2 цукерки підставою один до одного і загортаємо в тканину.

2. Кріпимо цукерковий бутон до шпазі з допомогою самоклеючої стрічки.

Короткий опис статті: букет з цукерок майстер клас

Джерело: Букети з цукерок своїми руками: 5 майстер-класів

Також ви можете прочитати