Букет з цукерок: майстер-клас для початківців, FB.ru

10.08.2015

Букет з цукерок: майстер-клас для початківців

Губитеся в здогадах про те, який вибрати подарунок близькій людині? Один з варіантів, який точно зможе вразити його уяву — це букет з квітів. Він точно припаде до смаку ласунам! У цій статті ми розповімо про те, як зробити букет з цукерок. Майстер-клас з такого незвичайного виду флористики читайте нижче.

Такий оригінальний шоколадний подарунок з кожним днем стає все популярнішим. Тепер його можна замовити в квіткових магазинах, або по Інтернету. Але мало хто знає, що своїми руками досить просто і легко можна зробити букет з цукерок. Майстер-клас допоможе вам в осягненні цього мистецтва. Отже, приступимо?Букет з цукерок: майстер-клас для початківців, FB.ru

Матеріали для декорування

Щоб наш подарунок вийшов ефектним і був максимально схожий на справжній букет квітів, знадобляться наступні матеріали.

— Гофрована та пакувальний папір. Придбати їх можна в звичайних канцелярських магазинах. Однак якщо вам часто дарують квіти, то можна і зовсім заощадити — варто просто не викидати подарункові упаковки. Гофрований папір краще всього підходить для формування бутонів різних квіток (від троянди до хризантеми). З допомогою пакувальної можна створювати нерозпущеною бутони, та й взагалі вона стане в нагоді в оформленні букета.

— Нитка, скотч і клей. При цьому нитки потрібні поміцніше, а клейка стрічка — вужчий.

— Оазис або пінопласт. Оазис — це така спеціальна м’яка платформа, яку використовують флористи. На ній і буде триматися конструкція майбутнього букета. Втім, можна використовувати і завалявшийся домка шматок пінопласту.

— Зубочистки або дерев’яні шпажки.

— Квіткове кашпо.

Букет з цукерок: майстер-клас для початківців, FB.ru
Ну і, звичайно, головний компонент такого букета — це цукерки. Вони можуть бути якими завгодно: шоколадними або звичайною карамеллю. Від кольору упаковки, природно, залежить кінцевий результат. Досвідчені рукодільниці іноді роблять колір і упаковку самих цукерок тієї самої «фішкою», без якої композиція вже не буде виглядати ефектно.

Крім усього перерахованого, вам також можуть знадобитися різні намистинки, блискітки і стрічки.

Опис процесу

Отже, з чого ж почати робити букет з цукерок? Майстер-клас з такого рукоділля допоможе розібратися у всіх аспектах. Отже, приступаємо до роботи. Спочатку вирізаємо пінопласт або оазис у відповідності з розмірами обраної форми. Нею, до речі, може стати не тільки квітковий горщик, але і звичайна картонна коробка. Далі обклеюємо форму пакувальної папером. І в неї вставляємо платформу-тримач.

Букет з цукерок: майстер-клас для початківців, FB.ru

З кольорової гофрованого паперу вирізаємо невеликі листочки. Їх форма буде залежати від того, який квітка ви хочете в результаті отримати. Далі беремо цукерку, хвостик від її упаковки з допомогою прикріплюємо нитки до зубочистці, а далі обклеюємо на всяк випадок скотчем. Тепер робимо зелене стебло, використовуючи кольоровий папір. І завершуємо наш квіточку пелюстками (заздалегідь вирізаними) — наклеюємо їх один на одного по діаметру цукерки.

Коли всі готові квіточки, вставляємо їх у підготовлену платформу. І виконуємо декор (так, як подобається). Розташовувати «солодкі рослини» можна в будь-якому порядку, головне, щоб були відсутні порожнечі. Заповнити їх можна штучними пелюстками. Також прикрашаємо наш горщик.

Ось так і створюється букет з цукерок. Майстер-клас по цьому мистецтву, записаний на відео, легко можна знайти в Мережі.

Форми таких виробів можуть бути абсолютно різними. Все залежить від вашої фантазії і того, кому призначений букет з цукерок. Корабель, машина, дерево, і навіть невеликий будиночок — все це можна створити з солодощів.

Короткий опис статті: букети з цукерок майстер клас Губитеся в здогадах про те, який вибрати подарунок близькій людині? Один з варіантів, який точно зможе вразити його уяву – це букет з квітів. Він точно припаде до смаку ласунам! У цій статті ми розповімо про те, як зробити букет з цукерок. Майстер-клас з такого незвичайного виду флористики читайте нижче.
букет з цукерок майстер клас букет з квітів букет з цукерок корабель

Джерело: Букет з цукерок: майстер-клас для початківців — FB.uk

Також ви можете прочитати