Букет своїми руками, безкоштовний курс по квітковому бізнесу

04.09.2015

«Букет своїми руками» — навчальний відеокурс по складанню букетів

Вашій увазі представлений відеокурс по складанню квіткових букетів «Букет своїми руками». Автор курсу Михайло Октысюк. Даний курс допоможе новачкам в складанні букетів і в розвитку свого квіткового бізнесу, а також допоможе підприємцям, які займаються продажем квітів, підвищити ефективність їх бізнесу. У даному відеокурсу розглядається в основному упаковка з целофану.

«Дуже багато клієнтів, які вже займаються квітковим бізнесом, просили мене випустити навчальні матеріали по даній темі (букети саме з упаковкою з целофану), і ось такий курс тепер є в безкоштовному доступі з переглядом в інтернеті»

Всього представлено 10 навчальних статей з відеоуроками по темі складання букетів своїми руками для квіткового бізнесу. Букети, як говорилося вище, в основному з целофану. Всі матеріали безкоштовні!

Дивіться на здоров’я!

Якщо ви тільки-тільки почали своє квіткове справа і зовсім ще не знайомі з складанням букетів, цей матеріал буде вам гарним помічником у розвитку свого бізнесу.

У більшості регіонів Росії і країн СНД роблять букети зазвичай з целофану, і, як правило, на 90 % схожі на ті, що ви побачите на даному сайті. Так що я впевнений, що багатьом з вас даного безкоштовного матеріалу цілком вистачить, щоб почати трохи розбиратися в квітковій упаковці, в целофані, у складанні букетів і почати свій квітковий бізнес.

Якщо ви захочете ще більше заглибитися в квіткові букети не тільки з целофану, але і з іншої упаковки, то для вас є платні відеокурси, про них ви зможете почитати на даному сайті на відповідній сторінці.

А тепер посилання на уроки зі складання квіткових букетів.

Короткий опис статті: букет з цукерок майстер клас Відеокурс про те, як робити букети своїми руками з квітів для квіткового бізнесу та квіткового магазину букет своїми руками, квіткові букети, квітковий бізнес, курси флористики, квітковий магазин

Джерело: Букет своїми руками — безкоштовний курс по квітковому бізнесу

Також ви можете прочитати