Букет из конфет к 8 Марта своими руками. Делаем розу из конфеты и бумаги . ОБЩЕСТВО . АиФ Иркутск

28.08.2015

Букет з цукерок до 8 Березня своїми руками. Робимо троянду з цукерки і папери

Стаття по темі

Що ж подарувати на 8 Березня? Звичайно букет з цукерок! Зробити букет з цукерок своїми руками під силу людям в будь-якому віці, навіть дошкільнята зможуть змайструвати троянду з паперу, слідуючи нашій інструкції.

Сьогодні, «Аіф-Іркутськ» і майстер Тетяна Арсеньєва розкажуть, як зробити квітку з паперу і цукерок.

Для роботи нам знадобиться флористична гофрований папір, кругла цукерка, нитки, зубочистки або шпажки (залежить від того, який стебло квітки ви маєте намір зробити), тейп-стрічка і клей-пістолет.

Виготовлення троянди — заняття приємне. Оскільки з мінімумом роботи отримуєш максимум задоволення від процесу і від вручення незвичайного подарунка коханій людині.

Краще використовувати круглу цукерку. Фото: Аіф / Ксенія Мирна

Заготівля для троянди. Фото: Аіф / Ксенія Мирна

Беремо відрізок паперу півтора поділу гофрованого паперу шириною 12 см, складаємо його навпіл, зрізаємо кінець, округляючи відрізок.

Фото: Аіф / Ксенія Мирна

Далі беремо цукерку, підгинаємо у неї фантик, прикладаємо її з краю листка по середині і починаємо загортати, обкручуємо, розтягуючи, папером, щоб вона облягала цукерку.

Папір легко загортається. Фото: Аіф / Ксенія Мирна

Капаємо клей в основу квітки, фіксуємо вузлик знизу бутона. Потім вставляємо в серединку з клеєм шпажку і стискаємо.

Завдяки своїй фактурі, папір легко розтягується. Фото: Аіф / Ксенія Мирна

Переходимо до формування бутона. Для цього просто розтягуємо по краю гофрований папір, імітуючи різьблені кінчики пелюсток троянди. Потім із зеленого паперу вирізаємо парканчиком чашелистник з п’яти пелюсток і, не розтягуючи, обертаємо навколо троянди і обмотуємо тейп-стрічкою навколо підстави.

Короткий опис статті: букети з цукерок майстер клас Напередодні 8 Березня вся чоловіча половина людства від мала до велика мучиться думкою про подарунок коханим жінкам. Сьогодні ми постараємося допомогти тим, хто бажає не просто зробити приємне своїй жінці, але і здивувати її. хенд-мейд,майстер-клас,рукоділля,8 березня

Джерело: Букет з цукерок до 8 Березня своїми руками. Робимо троянду з цукерки та паперу | ТОВАРИСТВО | Аіф Іркутськ

Також ви можете прочитати