Бовтанка . Букет з цукерок

11.10.2015

Букет з цукерок
квітня 29, 2009
Як самостійно зробити букет з цукерок

Технологія виготовлення букетів з цукерок, покрокові фото

Букети з цукерок дуже ефектно виглядають на столі і прекрасні в якості оригінальних подарунків.

Самостійне виготовлення красивих букетів з цукерок доступно навіть дітям 12-13 років і не потребує дорогих матеріалів. Інструменти потрібні найпростіші — ножиці, невеликий ніж і фантазія.

Виготовлення таких букетів дивно просто, захоплююче і економічно. При мінімальних витратах ви зможете зробити максимальне враження!

Завжди можна придумати і виготовити особливий букет з конкретного приводу, використовуючи атрибути відповідного свята – Новий рік, Ювілей, весілля, народження дитини, 8 березня, 23 лютого і т. д. Такий букет створить радісну атмосферу свята і покаже ваше неформальне відношення до події.

Самостійно виготовлений букет з цукерок виявляється в три рази дешевше, ніж такий же, придбаний у магазині, і при цьому, найчастіше, перевершує куплений за якістю і оригінальністю виконання.

Букет може бути самостійним подарунком, а може бути частиною подарунка, яке здійснює його набагато привабливіше. Наприклад, можна посадити плюшевого ведмедика на «клумбу» з квітів-цукерок або встановити букет з цукерок в подарункову вазочку, не обов’язково дорогу, або карандашницу. Тут все залежить від вашої фантазії.

На полицях книжкових магазинів і в інтернеті допомоги по виготовленню «цукеркових» букетів і композицій поки не зустрічаються, пропонуються лише курси по навчанню за 500 доларів, тому ми публікуємо для наших читачів це Керівництво — ЧАСТИНА 1 і ЧАСТИНА 2 .

Користуючись Керівництвом і проявляючи мінімальну акуратність і власну багату фантазію, ви зможете легко виготовляти солодкі букети та композиції навіть бізнес — і VIP-класу.

Перед читанням цієї сторінки рекомендуємо попередньо уважно подивитися Частина 1. Приклади букетів і композицій з цукерок .

Також про прикрашання страв дивіться розділ КАРВІНГ:

Частина 1. Введення. Знайомство з карвінгом (фото)

Частина 2. Навчання техніці домашнього карвінгу з покроковими фото

Частина 3. Приклади виробів карвінгу для домашніх кулінарів (фото)

Частина 4. Кулінарний гумор в техніці карвінгу на домашньому столі (фото)

Також:

Дитячий свято. Меню. ПРИКРАСА ДИТЯЧИХ СТРАВ (фото)

Короткий опис статті: букети з цукерок майстер клас

Джерело: Бовтанка » Букет з цукерок

Також ви можете прочитати