Бізнес курс англійської мови, Кривий Ріг

06.07.2016

Бізнес курс

Форма навчання: парні або міні-групи(4-6 чоловік)

Кількість занять в тиждень:

  • парні — 2-3
  • група-3

Тривалість заняття: 90 хв

Тривалість 1 курсу: 4,5-5 місяців

Курс ділової англійської розроблений спільно з одним з найвідоміших у світі бізнес-видання The Financial Times, і, мабуть, є найбільш вдалою програмою з вивчення бізнес-англійської на ринку освітніх послуг. Це підтверджує не тільки наш особистий досвід, але і успішне використання цих матеріалів центрами з вивчення англійської в усьому світі.

Бізнес-курс розроблений для тих студентів, для яких англійська необхідний для подальшого розвитку своєї кар’єри. Суттєвою особливістю курсу є те, що він дозволяє приступити до вивчення бізнес-англійської навіть з початкового рівня (Elementary), в той час як цілий ряд інших програм передбачає попередню грунтовну підготовку з боку студента.

Величезним достоїнством курсу є наявність спеціалізованих додатків, які дають можливість більш детально вивчати окремі сфери ділової англійської.

Програма бізнес-курсу:

У цілому програма складається з п’яти рівнів:

Elementary (Ви робите перші кроки у вивченні бізнес-англійської. З самого початку Ви вивчаєте ділову лексику, основні граматичні конструкції, вчіться представляти себе та свою компанію в бізнес-контексті).

Pre-Intermediate (Ви можете вести телефонні розмови, виступати на конференціях, підтримувати дружню розмову з бізнес-партнерами).

Intermediate (Ви досить вільно спілкуєтеся на різноманітні теми, можете грамотно вести ділову переписку, брати участь у переговорах англійською).

Upper-Intermediate (Ваш запас ділової лексики помітно збільшився, Ви здатні використовувати різноманітні граматичні конструкції).

Advanced (Немає меж досконалості! Завжди підтримуйте англійська на належному рівні!).

Короткий опис статті: бізнес курс англійської мови курс Ділової англійської мови в Кривому Розі ✔ Дзвоніть ☎ +38(098)505-26-43 ✔ Перше заняття безкоштовно . Бізнес курс англійської мови — Кривий Ріг

Джерело: Бізнес курс англійської мови — Кривий Ріг

Також ви можете прочитати