Бісероплетіння та його історія . Жіноча мережа, майстер-клас по

14.10.2015

Бісероплетіння та його історія

Бісероплетіння та його історія . Жіноча мережа, майстер-клас по
Вироби з бісеру досить популярні в сучасному світі. З цих маленьких намистинок створюють свої вироби народні умільці і відомі кутюр’є. З бісеру роблять прикраси та аксесуари, вишиті картини та одяг.

Але своїм корінням бісероплетіння йде в Древній Єгипет. Там бісер називали «фальшивим перлами». Його виготовлення займало тривалий час і було важким процесом. А самі намистинки були безбарвні і непрозорі. З часом змінювалася техніка і технологія. Згодом бісер почали виготовляти напівпрозорий, прозорий і, нарешті, навчилися виробляти кольорові намистинки. А постільна білизна недорого ви можете придбати на сайті ellinashop.ru.

З Давнього Єгипту бісер потрапив у Древній Рим, а вже звідти рас-пространился в Італію, Німеччину, Францію, Іспанію і Венецію. Остання стала столицею скляного мистецтва вже в 13в. Венеціанське скло користувалося великою популярністю, а методика його виготовлення зберігалася у великій таємниці. З 16в. у венеціанського скла з’явився конкурент – богемський бісер, який виготовляли в Чехії (тодішньої Богемії).

До таємниць ставився не тільки метод виготовлення бісеру, але й саме мистецтво плетіння. Перша книга з бісероплетіння з’явилася тільки в 1704г.

На Русі бісероплетіння масово поширюватися початок лише в 16в. При ПетреІ мистецтво бісероплетіння починає активно розвиватися. В країну запрошуються майстри з виготовлення бісеру, а в Італії від-правляются вчитися цьому ремеслу російські майстри. На початку минулого століття з’явилися цілі артілі, які займаються виготовленням виробів з бісеру.

З того часу маленькі намистинки не покидають наше оточення.

Короткий опис статті: бісероплетіння майстер клас Вироби з бісеру досить популярні в сучасному світі. З цих маленьких намистинок створюють свої вироби народні умільці і маститі ку-тюрье. З бісеру роблять прикраси та аксесуари, вишиваю бісеру, роблять, кутюр’є, маститі, прикраси, вишивають, одяг, картини, умільці, аксесуари, народні, сучасні, популярні, досить, маленьких, бусинок, вироби, створюють, Вироби

Джерело: Бісероплетіння та його історія » Жіноча мережа — майстер-клас по рукоділлю, поради психологів, кулінарні рецепти, здоровий спосіб життя і багато що інше

Також ви можете прочитати