Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас . Майстеркласи

06.08.2015

Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас

Добрий день!

День сім’ї, любові і вірності святкують в Рф 8 липня. Це православний варіант Дня всіх закоханих, який у католиків відзначається 14 лютого. У нашого святом дуже ласкавий знак — ромашка.

Для Рф це юний свято. Головними героями денька є святі Петро і Февронья — покровителі православного шлюбу, істинної любові і вірності.

Ромашка — символізує доброту, скромність, цнотливість, ніжні, щирі почуття, молодість і романтичність. Міфологія Старого Єгипту символізує ромашку з одним з прояви бога сонця Ра.

У кожному букеті або композиції ромашка символізує легкість, фортуну і світ.

Уявляю майстер-клас по виготовленнюромашки з бісеру. Схем з виготовлення бісерних ромашок сильно багато, вважаю, що виконання цієї ромашки звичайна і з нею впорається навіть новачок в бісерному справі. Приступимо))

1.Нам знадобляться наступні матеріали: бісер: білий, жовтуватий, зеленуватий, дріт, ножиці, серветка, нитки муліне в тон зеленоватому бісеру.

Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас . Майстеркласи

2.Ромашка складається з 7 трехлистников і серединки. Для 1-го конюшини відрізаємо дріт довжиною приблизно 25 див. Набираємо на дріт 35 бісеринок білосніжного кольору, робочим кінцем дроту входимо тому в першу бісерину, виходить петелька.

4.Таких пелюсток нам потрібно зробити 7 штук.

Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас . Майстеркласи

5.Можна серединки наших пелюсток виділити іншим кольором, для контрасту і досвіду, виходить досить оригінально)) Я додавала в дрібні петельки з 5 бісеринок спочатку і вкінці, а в середній — по 10.

Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас . Майстеркласи

13.Листя можна зробити будь-які, підходящі для ромашок. Я робила способом радіального плетіння з укороченими рядами. Набираємо на центральну вісь 30-35 бісеринок, на одіном кінці дроту робимо петельку, щоб наш бісер не звалився, до іншого кінця прикручуємо робочий дріт, робимо повний бісерний виток навколо осі, наступний ряд вкорочуємо на 15 бісерін і робимо два вкорочених ряду з обох сторін від центру.

14.Прикручуємо лист до нашого квітці. В стовбур можна і навіть необхідно застромити додаткову дріт товстіший, птеперь стеблинка обмотуємо нитками муліне. Наш квітка готовий.

Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас . Майстеркласи

Короткий опис статті: майстер клас з бісероплетіння Хороший деньок! День сім’ї, любові і вірності святкують в Рф 8 липня. Це православний варіант Дня всіх закоханих, який у католиків відзначається 14 лютого. У нашого святом дуже ласкавий з…

Джерело: Бісероплетіння квітів Ромашка Майстер клас » Майстеркласи

Також ви можете прочитати