Бісероплетіння для початківців, схеми бісероплетіння, блог Наталії

23.07.2015

Як я починала свій шлях у бісероплетінні

І потім у міру збільшення моїх творчих амбіцій, почалися перші проблеми з якими стикається кожен новачок. З початок, цієї був матеріал. У вас, коли ні будь на неякісні намистини потрапляли парфуми? Виходить «відмінний» малюнок від фарби на білій блузці;) або ось ще випадок — кольє розсипалася прямо на святі, тому що «рубочка ріже нитку» ну і вийшов конфуз)).

(Завтра чекайте від мене статтю, «20 коротких порад для новачків». Вони допоможуть вам не допускати деяких помилок)

Тому перше, що б я вам хотіла побажати, це навчиться радіти процесу плетіння і очікування результату. Тоді копітка робота буде не в тягар.

Але це все слова, особливо коли будучи новачком сідаєш за розбір схем і тут вже забувається уся філософія тому, що «як цю китайську грамоту взагалі можна зрозуміти. »

Тому, терпіти помилки не хотілося, робота повинна бути якісною. Здорова тяга до поліпшення і адекватний погляд на свої недоліки, двигун майстерності в будь-якій сфері — завжди критично ставитеся до своєї творчості.

Ось деякі мої останні роботи

Потім вже в розпал сторіччя Інтернет і доступності інформації, виявилася, що мої роботи подобаються людям і чому вони хочуть у мене вчиться цього хобі.

І тоді мені захотілося допомогти початківцям майстриням, що б вони швидше досягали гарних результатів і не робили стільки помилок, як я.

Але головною моєю гордістю є не майстер-класи, а успіхи моїх майстринь і ось кілька прикладів їх робіт по курсу «Хризантема» ( може серед них є і ваша)

Короткий опис статті: майстер клас з бісероплетіння

Джерело: Бісероплетіння для початківців, схеми бісероплетіння — блог Наталії Кузьми

Також ви можете прочитати