Бісерні лебеді . Рукомесло

31.07.2015

Бісерні лебеді

Майстер-клас з бісероплетіння — робимо лебедів

Мова піде про виготовлення саме лебедів, доповненням може бути все що завгодно. Передчуваючи питання, скажу скажу що замість води використала клей. Застигає він добре, але запах є досі, тому краще використовувати інші матеріали, наприклад можна свічки гелієві.

Знадобитися: упаковка пластиліну; папір (я брала туалетний,т. до. вона зручніше клеїться і висихає.); клей ПВА; бісер (білий, можна матовий, можна з відливом, чорний і червоний); дріт (мідний завтовшки 2-3мм.); клей (супер клей).

Формуємо з пластиліну форму тулуба лебедя. Потім обклеюємо папером, і залишаємо висихати (добу або двоє).

Потім обшиваємо форму як яйце, спочатку робимо поясок,потім в обидві сторони до країв ткацтвом. Скажу відразу що обидва лебедя обшити у мене по різному,оскільки на першому я тільки тренувалася і трохи не врахувала в яку сторону лежать бісеринки.

Скажу відразу, що зі сторони де буде голова краще залишити трохи місця на кінці ,і не обшивати, т.к. потім під бісер буде вставлятися шия.

Тепер приступаємо до виготовлення крил. Спочатку намалюємо ескіз, краще вирізати з картону, і робити форму так, щоб крила йшли на хвіст.

Потім наносимо креслення пір’я.

biser.info/node/127593

Потім по порядку пришиваємо пір’ячко. Пришиваємо так,щоб по краях не було видно картону.

Потім пришиваємо (або приклеюємо) крила у формі лебедя.Тут головне притиснути їх так, щоб краї не стовбурчилися,а лежали на боках.

Приступаємо до виготовлення шиї. На жаль, фотографій немає, але спробую пояснити. Беремо товсту дріт, і вигинаємо за формою шиї лебедя, потім обшиваємо бісером, при цьому до кінця найкраще зменшувати кількість бісерін в ряду, т. к. носик у нього трохи тонше. Потім беремо і під голови приклеюємо шию.

Короткий опис статті: майстер клас з бісероплетіння Майстер-клас з бісероплетіння — робимо лебедів Мова піде про виготовлення саме лебедів, доповненням може бути все що завгодно. Передчуваючи питання,

Джерело: Бісерні лебеді | Рукомесло

Також ви можете прочитати