Безкоштовні сайти для вивчення англійської мови

03.07.2016

Безкоштовні сайти для вивчення англійської мови

В даному огляді представлені 25 сайтів для вивчення англійської мови.

Я спеціально відібрав їх під основні досліджувані мовні розділи (граматика, читання, письмо, говоріння та ін).

Постарався знайти кращі безкоштовні сайти з англійської — найбільш приємні, корисні і зручні у використанні, авторські.

Grammar

на Жаль, більшість розглянутих ресурсів з англійської граматики онлайн являє собою суховатое опис безлічі правил, дополненнных сухуватими ж текстовими вправами на їх закріплення. Це досить логічно, але не надихає. Тому тут підібрані ресурси, подають граматику більш образно, персоніфіковано або хоча б технічно більш зручно.


Grammar-quizzes
Не скажу, що він разюче відрізняється від типового сайту для вивчення граматики, понуро схожого на підручник з граматики. Мабуть, немає. Але він персоніфікований досвідченим каліфорнійським педагогом Джулією. І відрізняється більш особистісним підходом до подачі матеріалу і увагою до деталей, зазвичай властивим жінкам.

Для визначення ваших граматичних слабких місць вам потрібно буде почати з діагностики, вирішуючи задачки по окремих підтем. До речі, ви можете тутже поліпшити свої знання, скориставшись навчальним матеріалом западаючим областях. Зручно те, що завдання можна вирішувати по одній, і відразу отримувати правильну відповідь з коротким поясненням. Приємно, що для кожної граматичної теми підібрана відповідна змістовна тема (наприклад, present perfect пояснюється через тему Пізанської вежі). Ви можете вибрати рівень складності завдань (нижче або вище intermediate).

ESL Blues Ще один хороший варіант діагностики з допомогою невеличкого тесту вашого рівня володіння граматикою (pre або high intermediate). У випадку якщо ви допустили помилку, програма відразу запропонує вам попрактикуватися у вправах з відповідної теми.


Multimedia-English При самостійному навчанні мови нам не вистачає живого спілкування. Спасибі іспанському товаришеві. Angel Castano підготував цікаву добірку відеоуроків з різних онлайн-ресурсів. Можливо, цій добірці бракує систематичності, але уроків досить багато і вони проранжовано за рівнем складності.

Quiznet archive Архів вправ ВПС на граматику і словниковий запас. Досить традиційний варіант — вибір правильної відповіді із запропонованих варіантів. Але зате є впевненість в якості матеріалу і його «брітанськості».

The Internet Grammar of English Дана майданчик привернула мене британської конкретністю і приємною мовою. Наприклад, ви можете ознайомитися з розбором питання, у якій послідовності повинні розташовуватися чотири підлягають перед іменником. Там розміщені вправи підкуповують компактністю і вдумливими поясненнями.

Vocabulary

При всьому багатстві вибору знайти повністю відповідний навчальний матеріал мені так і не вдалося. Мені хотілося знайти такий словник, який складався б з віртуальних карток, де для кожного слова є кольорова картинка-образ і визначення. Начебто не бозна-яке бажання. Ан ні… Але зате знайшлося дещо по-різному симпатичних проектів.


TestYourVocab Тест, що визначає обсяг вашого словникового запасу. Не фрустрирует вас і вимагає зовсім небагато часу. Дозволяє непогано зрозуміти свою стартову позицію. А через якийсь час за допомогою нього можна оцінити, наскільки ви просунулися. Успішної вам здачі тесту!-)

Learning Chocolate Добірки слів з картинками до них і озвучуванням їх вимови. Групи слів розбиті за тематичними розділами і досить деталізовані. Виконання набору нескладних вправ для кожної тематичної групи слів сприяє запам’ятовуванню їх правильної вимови і написання. Потрібно зареєструватися, але це вимагає мінімуму зусиль. Правда, на смартфоні вправи у мене відразу не пішли.


Eflnet Досить різноманітна добірка слів. Якісні картинки. При натисканні на картинку дається вимова слова. Далі вправи, «шибениці» тощо способи для закріплення слів за темами.

The Longman Vocabulary Website Запам’ятовувати слова за малюнками приємніше, ніж за словником. Однак для складного поняття зазвичай не потрібна картинка, а визначення. На сайті відомого своїми підручниками «Лонгмана» є розділ з флэшкартам, орієнтований саме на такі слова. Можна спочатку дивитися слово, а потім відкривати його визначення, або навпаки. Невелика незручність – слова згруповані по темах, а за підручниками.

English Flash Games Рідкісний приклад нормально зроблених навчальних ігор та вправ для навчання англійської. Без наворотів, але приємно і зручно. Топіків небагато, але вистачить, щоб трошки пограти в словниковий запас.

Activities for ESL Students Тут зібрано багато, мабуть занадто багато, різних вправ і ігор. Але виглядають вони досить сумно. Кросворди ж і є кросворди, тому я рекомендую саме їх.

Listening

З досить великої кількості переглянутих матеріалів передусім хотілося відібрати ті, де є можливість паралельно з прослуховуванням читати текст запису, отримати коментарі до тексту і пояснення складних ідіом і слів.


English-Guide Вдалий і симпатичний варіант експертного джерела, в якому відібрано найбільш цікаві автора матеріали з інших сайтів навчання англійської мови, згруповані за темами. По-великому, акцент робиться на слуханні та граматиці. Зручно те, що кожен з матеріалів віднесено до одного з п’яти рівнів складності, а також оцінено автором за бальною шкалою.


English Listening Lesson Library Online (ELLLO) Просто слухати тексти буває нудно. Тут нудьгувати не встигаєш: слухаєш короткий текстик і вибираєш, до якої з картинок він відноситься. Напевно, не так методично, як там, де тему проганяють в самих різних розворотах, але зате динамічно і барвисто.


ESLfast ESL розміщені короткі діалоги (в усній і письмовій формі) з досить різноманітних питань, в основному — типові життєві ситуації і проблеми. Родзинка — можливість письмово поспілкуватися з роботом, тютором Майком. Заявлено, що з ним можна відпрацьовувати ці самі діалоги, але чомусь у мене діалоги були в одному місці, а Майк — в іншому. Тим не менш, з ним корисно просто початиться, хоча частині питань він явно не доганяє і заминает їх. А може, це я чогось не доганяю.

ESL Podcast Цей каліфорнійський «підручник» сподобався мені продуманої подачею матеріалу: майже кожен топік можна спочатку прочитати; потім прослухати в більш повільному темпі; потім його детально прокоментують пояснивши значення специфічних для даної теми слів; нарешті, йде прослуховування в природному темпі.

За маленькі гроші обіцяють ще більше, але по мені так, і так дають чимало. Цікаво також, що топіки (діалоги) підібрані не в стилі стандартного підручника, а досить жваво, з активним зануренням вас в сучасний розмовна американська мова.

The Learning Edge Це канадська «звучить газета». 12 випусків газети охоплюють самі різні аспекти життя в Канаді. (тимчасово не працює посилання)

Speaking / Pronunciation

На жаль, важко знайти сайт, на якому б вас хотіли вислухати. В кращому випадку вам готові дати поради, що і як слід говорити в тих чи інших випадках. Ну і дещо для вироблення правильної вимови.


English-at-home «Що говорити, якщо нема чого говорити» та інші поради, що прийнято говорити по-англійськи в різних стандартних ситуаціях.

У продовження корисних порад можна потренуватися у правильній вимові стандартних фраз в стандартних ситуаціях. Правда, вже на іншій навчальної майданчику цих же авторів — Englishspeakingonline .

BBC Learning English Корисні поради та вправи на правильну вимову. Вправи начебто нескладні, але різноманітні. І приємно зроблені.

Rachel’s English Окремий проект, присвячений правильному американському вимові. Речел активно використовує відеоуроки. І це особливо вдало для такої тонкої теми як вимову.

Dave’s ESL Cafe. Тут уже як пощастить, станете ви після цього говорити краще або гірше ))

Reading

Онлайн-ресурсів для читання величезна кількість. Правда, більшість з них не пристосовані для тих, хто самостійно вивчає іноземну мову. Розумно звернутися до тих з них, які відповідають вашим особистим або професійним інтересам. Для кращого освоєння мови корисні матеріали, присвячені культурі та історії англомовних країн.

The English Learner Movie Guides Цікава авторська задумка. Raymond Weschler відібрав 99 кращих, за його оцінкою, американських фільмів для опису використовуються американцями в повсякденному житті слів і виразів. Написано цікаво. Наприклад, його коментар до Breakfast at tiffany’s допоміг мені краще зрозуміти деякі деталі фільму.

Ted Landphair’America s Блог вже похилого та вже екс-журналіста «Голосу Америки», яка розмістила понад 250 постів про самих різних містах, проблеми і здобутки США. Нотатки ентузіаста, який любить свою країну, але намагається писати про неї чесно.

Public information films — Короткі ролики — «агітки» уряду Великобританії для населення з 1945 по 2006 рік. Супровідні тексти пояснюють контекст того, що відбувається. Є і мульти. Специфічний, але цікавий спосіб краще зрозуміти хлопців з островів.

Writing

З досвіду, найбільш простий і зручний спосіб вчитися писати по-англійськи – листування по електронній пошті. Вам доводиться підходити до справи досить відповідально. Поштова програма допомагає впоратися з граматичними помилками. А листи ваших зарубіжних колег або знайомих допомагають освоїти прийнятний стиль і стандартні фрази.


ReadWriteAnalyze (посилання тимчасово не працює) Іспанські студенти – ентузіасти запустили цей проект, який надає вам можливість отримати зворотний зв’язок по написаному вами тексту. За вами закріплюється волонтер – ментор, який дає рекомендації щодо покращення тексту. При бажанні ви теж можете записатися в добровольці і допомагати тим, у кого мовний рівень нижче.


TV411 Можливо, представлені тут завдання та відеосюжети для вивчення англійської онлайн допоможуть вам впевнено писати англійською.

Для зручності всі 25 відібраних сайтів з вивчення англійської мови зведені в таблицю:

garfield’s Scary Scavenger Hunt – забавна гра, в якій ви повинні допомогти коту Гарфілду знайти в покинутому особняку різні смачні речі.

Бажаю вам успіху!

Сподіваюся, що ви знайшли відповідний для себе сайт безкоштовного англійської. Рекомендую вам прочитати статтю з практичними порадами з вивчення англійської в цілому і його окремих частин. а також огляд безкоштовних програм навчання англійській мові .

Ви також можете перевірити, наскільки добре вам знайомі спеціально підібрані 50 популярних англійських ідіом .

А якщо ця стаття вам сподобалася і ви захотіли поділитися з друзями посиланням на неї в соціальній мережі, адже я тільки за!

Просто скористайтеся кнопками мереж нижче .

Коментарі і питання також вітаються!

Короткий опис статті: сайти для вивчення англійської мови Вивчення англійської онлайн: 25 безкоштовних сайтів для вивчення англійської мови (граматика, слухання та ін.). Опис їх особливостей, прямі посилання. сайти для вивчення англійської, сайт безкоштовного англійської, вивчення англійської онлайн, самостійне вивчення англійської безкоштовно, вивчення англійської мови онлайн вивчення англійської самостійно, граматика англійської мови онлайн

Джерело: Безкоштовні сайти для вивчення англійської мови

Також ви можете прочитати