Безкоштовні курси англійської мови. Відеоуроки англійської

01.07.2016

Безкоштовні курси англійської мови

Де знайти безкоштовні лінгафонні курси англійської мови

Безкоштовні лінгафонні курси англійської мови. призначені для осіб, що вивчають англійську мову з різним рівнем підготовки від середнього рівня, чий словниковий запас не перевищує 2000 слів так і для advance (досвідчених). Аудіо-матеріал начитаний дикторами – носіями англійської мови.

lingafon.nm.ru — курс англійської мови середнього рівня підготовки;

course.nm.ru — курс англійської мови для просунутих;

toefl.nm.ru — безкоштовний курс підготовки до TOEFL іспиту для вступу в американські коледжі;

grammar.nm.ru — детальна граматика англійської мови;

breakthrough.ru — як російськомовному (російськомовному) навчитися швидко говорити по англійськи;

breakthrough.ru — безкоштовні навчальні програми англійської мови.

Де безкоштовно і без реєстрації можна дивитися відеоуроки англійської мови

Відеоуроки з англійської мови — це велика підмога, яке допоможе легко оволодіти англійською мовою. При перегляді відео можна сприймати матеріал як візуально, так і на слух, а це важливо, так як значно збільшує ефективність сприйняття — тим більше, що всі відеоуроки англійської мови зазвичай забезпечуються субтитрами або стенограмою уроку.

Звичайно, відеоуроки не замінять уроки з живим викладачем один на один — адже при перегляді відеоуроків англійської мови відсутній контакт з викладачем, який може допомогти виправити помилки або пояснити граматичний матеріал більш дохідливо.

Дивитися безкоштовно та без реєстрації відеоуроки з англійської мови можна тут:

  • Відеоуроки граматики англійської мови — 6 відеоуроків, присвячених граматиці англійської мови. Відеоуроки забезпечені стенограмами.
  • Відеоуроки американського сленгу — 7 відеоуроків зі стенограмами за вживання американського сленгу в звичайному житті.
  • Невеликі відеоуроки з англійської мови — замальовки зі стенограмами на тему американських свят; основний упор дан на граматику і вживання слів.
  • Уроки англійської мови на аудіювання — 4 відеоуроку на розвиток розуміння англійської мови.

Де можна скачати топіки та діалоги англійською мовою безкоштовно

Топіки (від англ. topic — тема) в англійській мові називають короткі оповідання про що-небудь або про кого-небудь. Зазвичай вони використовуються як основа для тринировки мовних навичок при усному переказі або письмовому викладі. Нижче представлений список ресурсів інтернету, де можна знайти і завантажити діалоги і топіки англійською мовою:

  • english-language.chat.ru — Англійська для всіх. На сайті доступно понад 300 топіків різного розміру та рівня складності, інформація про англомовних країнах, on-line словники, діалоги і безкоштовні програми, за допомогою яких можна підвищити рівень знання англійської мови
  • infoenglish.info — Ресурс, присвячений вивченню англійської мови. Крім діалогів у форматі Flash і топіків, на сайті можна знайти програми для вивчення англійської, методичні матеріали, розмовник, тести і статті.
  • Itlibitum — Інформаційний портал. Доступна для скачування книга Л. Коссмана «Побутові діалоги: Англійсько-Російський розмовник». У файлі дані варіанти діалогів на різні теми з перекладом.
  • Study.ru — Топіки з англійської мови спеціально підібрані для здачі іспитів у школах і вузах. Завдяки каталогу, можна швидко знайти що цікавить вас текст.
  • Henry J. Martin «Англійська в діалогах» + аудіозаписи — скачать курс, основи якого складають більше 50 діалогів, в яких бере участь англійська сімейна пара, під час відпустки. Кожна глава відповідають кільком повсякденним епізодами з її життя.

Короткий опис статті: відеоуроки англійської мови Безкоштовні курси англійської мови | англійська мова, безкоштовні, Відео, курси, ларингофонные, програми, уроки

Джерело: Безкоштовні курси англійської мови. Відеоуроки англійської

Також ви можете прочитати