Аудіокурс англійської мови скачати безкоштовно

05.07.2016

Як і де аудіокурс англійської мови скачати безкоштовно

Часи зараз настільки гарні, що можна аудіокурс англійської мови скачати безкоштовно. Причому цей курс буде проговорен не якими-небудь шарлотанами. Я у своїй практиці освоєння англійської мови намагався використовувати різні аудіокурси.

В певний момент зрозумів, що набагато краще дивитися цікаві фільми англійською мовою. які забезпечені субтитрами. Аудіокурси використовував тільки для того, що б ефективніше використовувати час, коли йдеш на роботу, чекаєш автобус, їдеш в автобусі і в інших ситуаціях, коли можна слухати тексти в навушниках. Вдома я ніколи не слухав, бо занурювався з головою в читання паралельних текстів. Деякий час вивчав англійську по скайпу .

Самий кращий аудіокурс для мене

Свій найулюбленіший аудіокурс англійської мови мені вдалося скачати безкоштовно на одному з торрентів. Це були збірники тематичних розповідей з радіостанції голос Америки. VOA по іншому, тобто voice of America. Якщо не вслухатися в політичні помиї, де є не дуже схвальні відгуки про СРСР, то все супер.

Особливо мені сподобалися історичні розповіді, про життя видатних людей, про досягнення науки і техніки та багато іншого. Реально, я ходив і заслуховувався, намагаючись зрозуміти кожне слово. Деколи приходив додому, включав комп і вишукував роздруківку радіопередачі, що б з’ясувати значення того чи іншого слова.

Оповідання розповідалися дуже повільно. Ретельно обговорювалось кожне слово. Текст максимально простий, практично позбавлений ідіоматики. Лексика тільки сама ходова. Словниковий запас поповнювався дуже навіть не погано при такому прослуховуванні. Також засвоювалося правильну вимову слів. Деколи диву давався, коли знайоме для себе слово чув у дещо іншому вимові, ніж я уявляв собі спочатку.

Деякі роблять застереження, мовляв, це американський англійський і все таке. Нічого поганого в цьому я для себе не бачив і не бачу.

я слухав передачі BBC, закачуючи подкасти. Слухав, як світові новини, так і розважальні програми. Ось це вже з великою швидкістю все йде. Тут немає затримок і ретельного промовляння – все по-справжньому. З незвички зрозуміти далеко не завжди вдається. Крім того немає текстових варіантів передач. У міжнародних новинах кореспонденти часом говорять з таким пекельним акцентом, що мама не горюй. Особливо це стосується африканських країн. У цей момент починаєш думати – моє вимова порівняно з тим негром кришталево чисте.

Короткий опис статті: аудіокурс англійської

Джерело: аудіокурс англійської мови скачати безкоштовно

Також ви можете прочитати