Аудіокурс англійської мови (Метод Ілони Давидової), Уроки та Тренінги @ EX.

02.07.2016

Аудіокурс англійської мови (Метод Ілони Давидової)

KRUPS. 13:29, 3 грудня 2009. 16:14, 3 грудня 2009

Назва: Аудіокурс англійської мови (Метод Ілони Давидової)

Тривалість (час звучання): 22:42:00

Формат книги: mp3

Бітрейт аудіо: 128 Kbps

рік: 2007

Метод Ілони Давидової допоможе Вам вивчити англійську мову в короткий термін, самостійно, не відриваючись від справ. В основу матеріалу з вивчення англійської мови, запропонованого нами покладено аудіо курс Ілони Давидової. Цей матеріал перевірений десятиліттям успішного застосування на практиці і дає найвищі результати в короткий термін.

Ніяких спеціальних рекомендацій по методиці вивчення англійської мови за методом Ілони Давидової немає. Вам не треба виділяти під спеціального навчання часу. Ви можете слухати уроки перебуваючи на роботі, в автомобілі, в метро, моя посуд. Ви можете робити під час прослуховування будь-яку механічну роботу. Головне, щоб Вашу увагу було вільно. Все, що необхідно робити – слухати уроки (одну тему повністю) 1-2 рази на день протягом одного тижня (але не менше 12 разів за 7 днів). Після цього ви відчуєте, що практично весь матеріал теми Ви знаєте на рівні підсвідомості і можете оперувати не тільки фразами уроку, але і формувати фрази англійською мовою без испытывания яких-небудь складнощів. Після засвоєння 70% матеріалу однієї теми Ви можете перейти до наступної теми. Періодично необхідно повертатися до раніше пройдених тем і прослуховувати їх 1-2 рази. Таким чином, приблизно через 15-18 тижнів Ви гарантовано освоїте весь курс розмовної англійської мови.

Курс Ілони Давидової пройшов експериментально-психологічну експертизу і апробацію в Інституті Психології Російської Академії Наук.

В курсах використані звукові сигнали, які сприяють кращому засвоєнню досліджуваного матеріалу, нерозрізнені на слух, але сприймаються підсвідомістю — subliminal message

Особливості експрес-метод Ілони Давидової:

єдиний систематизований метод навчання, цілком побудований на знаннях закономірностей людської пам’яті та психології;

спеціально розроблена програма вивчення англійської мови, розрахована на людей, яким колись сидіти в класах, сидіти над підручниками.

Курс Ілони Давидової пройшов експериментально-психологічну експертизу і апробацію в Інституті Психології Російської Академії Наук.

В курсах використані звукові сигнали, які сприяють кращому засвоєнню досліджуваного матеріалу, нерозрізнені на слух, але сприймаються підсвідомістю — subliminal повідомлення.

Теми, висвітлені в курсі:

— Робота

— Освіта

— Любов

— Знайомство з людиною

Короткий опис статті: аудіокурс англійської Назва: Аудіокурс англійської мови (Метод Ілони Давидової) Тривалість (час звучання): 22:42:00 Формат книги: mp3 Бітрейт аудіо: 128 Kbps рік: 2007 …

Джерело: Аудіокурс англійської мови (Метод Ілони Давидової) — Уроки та Тренінги @ EX.UA

Також ви можете прочитати