Англійський клуб

27.06.2016

Англійський клуб


Розклад :

Зу ббота в 14.00

Адреса: вул. Свободи 31 с. 1 (м. Сходненская)

Абонемент на 1 місяць — 4000 рублів

Мета. Зняти мовний бар’єр і почати розмовляти англійською мовою, використовуючи накопичені раніше знання.

Тільки занурення у мовне середовище може забезпечити вам можливість надійно засвоїти знання і міцно закріпити навички спілкування англійською мовою. Щоб навчитися робити що-то ідеально, потрібно дуже багато практикуватися. Тільки отримавши певний досвід спілкування з носіями мови можна вдосконалити розмовну мову і наблизити свою вимову до ідеалу. Тепер у вас є така можливість!

Ми запрошуємо вас стати учасником клубу English Speaking Club! Це чудова можливість зануритися у мовне середовище. спілкуватися з цікавими людьми. удосконалювати ваш англійська. підтримувати знання і розмовні навики відмінній формі .

Взяти участь в клубі може будь-який бажаючий. хто хоче говорити по-англійськи. Пориньте у світ англійської разом з нами!

Клуб спілкування англійською

Мрієте говорити англійською вільно? Хочете побільше спілкуватися на цій мові? Заходьте клуб англійської мови English Speaking Club і розмовляйте тут на різні теми з новими друзями та знайомими!


Простудіювали безліч підручників, відвідував різні курси, але ніяк не мо бюджет подолати мовний бар’єр? Записуйтеся в англійський клуб, де всі говорять на мові Шекспіра! В атмосфері англійського клубу ви не помітите, як почнете вільно спілкуватися. Занурення в мовне середовище – кращий спосіб почати говорити іноземною мовою. Саме з метою розширити можливості мовної практики і був створений English Speaking Club – клуб спілкування англійською.

English Speaking Club – це клуб спілкування англійською. записатися в який може кожен бажаючий. Головне – ваше бажання говорити англійською!

Зверніть увагу, що наш англійський клуб дозволяє спілкуватися з носіями мови. Завдяки цьому клуб англійської мови створює в своїх стінах унікальну атмосферу живої розмовної англійської.

Клуб англійської мови

Запишіться в англійський клуб, і ви зможете:

  • регулярно удосконалюватися в англійській;
  • отримувати постійну мовну практику;
  • спілкуватися з носіями мови;
  • знайти нових друзів, захоплених англійською мовою.

Багато учасників English Speaking Club зізнаються, що вільно заговорили іноземною мовою тільки завдяки англійському клубу. Звичайних уроків не вистачає, щоб почати говорити англійською – для цього потрібна регулярна практика. Якщо ви поки не можете надовго виїхати в англомовну країну, варто записатися в клуб англійської мови, і говорити з іншими учасниками на найрізноманітніші теми.

Нерідко клуб англійської мови приходять для того, щоб оживити минуле вміння говорити англійською. Адже без живої розмовної практики навіть рідну мову починає забуватися – про це вам скажуть багато емігрантів; що вже говорити про іноземне! Тому англійський клуб. створений для вільного спілкування, дозволяє не втратити мовні навички, якщо ви повернулися з англомовної країни, закріпити успіх.

Відгуки учасників Англійського Клубу:

Дмитро П .

To my mind, the English speaking club enables students to further development and refines their skills in reading, writing, listening and speaking English.

As you know, language is an essential aspect of human behaviour and it is the means by which individuals relate to the world to each other, and to the communities they belong to. In the English speaking club students consider the way language is organized. We explore various functions of language and the nature of language as a highly розробити system of signs. The relationship between speech and writing as the dominant modes of language and the impact of situational and cultural contexts on language choices are also considered.

Англійський клуб повністю виправдовує свою назву. Заняття з гумором, теми цікаві, а саме головне, ніколи не знаєш, до чого призведе обговорення, припустимо, стихійних лих. Може бути, до суперечки про марки автомобілів) Це захоплює, і сам того не помічаючи, ти вже говориш по-англійськи. Як вмієш, з помилками, які відразу поправляють, але говориш. Саме за цим ми сюди приходимо.

Величезне спасибі нашому викладачеві Джону. Мені рідко так щастило з викладачами. Джон встигає і зацікавити, і пояснити, і розсмішити).

Не можете подолати мовний бар’єр? Записуйтеся в англійський клуб, де всі говорять на мові Шекспіра! В атмосфері англійського клубу ви не помітите, як почнете вільно спілкуватися. Занурення в мовне середовище – кращий спосіб почати говорити іноземною мовою. Саме з метою розширити можливості мовної практики і був створений English Speaking Club – клуб спілкування англійською.

Мовний центр Lingvo Studio

Короткий опис статті: клуб англійської мови

Джерело: Англійський клуб

Також ви можете прочитати