Англійська мова в Ірландії навчання в мовних школах, вивчення

26.06.2016

Англійська мова в Ірландії: навчання в мовних школах, вивчення англійської мови на курсах в Ірландії

Англійська мова в Ірландії

У наші дні людині, яка хоче зробити кар’єру і досягти справжнього успіху в житті, неможливо обійтися без знання англійської мови. Існує величезна кількість різних способом і методик навчання англійській, але звісно, ідеальний варіант — вивчати мову в країнах, де вона є державною. Ми пропонуємо вивчення англійської в Ірландії! Навчання в Ірландії дозволить вам вивчити розмовну англійську мову на дуже хорошому рівні і практикувати його, спілкуючись з веселими гостинними ірландцями, а також більше дізнатися про культуру та звичаї цієї дивовижної країни.

Варіанти зимових курсів:

останнім часом вивчення англійської мови в Ірландії стає більш і більш популярним. Кожен рік більше двадцяти тисяч студентів з усіх кінців земної кулі приїжджають сюди, щоб вивчити мову. Це відбувається завдяки тому, що навчання в Ірландії дозволяє поєднувати високі стандарти освіти з проживанням в дивовижній європейській країні з багатющим культурним надбанням.

Курси англійської мови можна знайти практично в будь-якому університеті або коледжі Ірландії. Більше того, різні короткострокові та довгострокові програми в Ірландії пропонують понад ста сертифікованих мовних шкіл. Ви можете знайти програму на будь-який смак, від 2 тижнів до року, яка максимально відповідає вашим можливостям і потребам. Крім того, можна вибрати програму підготовки до іспитів з англійської мови, наприклад Cambridge, IELTS, TOEFL, Oxford, Trinity College, RSA.

Одна з основних переваг мовних шкіл Ірландії — академічність. Це означає більшу спрямованість саме на максимальне засвоєння знань, а не на веселе проведення часу. Чудові навчальні класи, сучасне технічне оснащення, висококваліфіковані викладачі передові технології навчання і величезний вибір програм — ось чому ірландські мовні школи вважаються одними з кращих у світі.

Вивчаючи англійську в Ірландії, ви зможете дізнатися багато нового і цікавого про ірландської культури, познайомитися з етнічної кельтської музикою і ірландськими святами, побачити найвідоміші культурні пам’ятки та музеї, відвідати мальовничі околиці, і звичайно ж, насолодитися нічним життям в численних пабах Дубліна з всесвітньо відомим ирладским пивом Гіннес!

Однією з восхитительнейших особливостей Ірландії є неповторні ландшафти, де можна побачити різні види рослин, а також тварин. Саме тому тут проводиться дуже багато різних заходів на відкритому повітрі. Трекінг, скелелазіння, спелеологія, водні види спорту і просто прогулянки по околицях — все це, а також багато іншого ви зможете спробувати самостійно у вільний від занять час.

Ірландці відомі як дуже доброзичливі і товариські люди. Ви напевно швидко адаптуєтеся до ірландського способу життя, придбавши нових друзів зі студентського середовища.

Типи мовних курсів

Ірландські мовні школи використовують величезну кількість методик викладання мови, але більшість з них віддає перевагу комплексний характер навчання. На короткострокових курсах більша частина часу буде уделятся практиці мови.

Основні типи курсів для дорослих:

  • Базовий або загальний курс
  • Екзаменаційний курс
  • Бізнес англійська
  • Англійська + відпочинок
  • Академічний рік

Мовні курси Ірландії для дітей

Можна запитати у будь-якого батька: «чи Хочете ви, щоб ваша дитина провів канікули не тільки цікаво, але і корисно?» — будь відповість: «Звичайно ж, так!». Мовні программмы для дітей в Ірландії стануть не тільки прекрасним відпочинком, але також дозволять вашій дитині освоїти ази англияского мови або значно підтягнути свій рівень. Але дитина буде не тільки займатися — канікулярні програми насичені також культурними екскурсійними розважальними та спортивними заходами. Така поїздка назавжди залишиться одним з найяскравіших дитячих воспоминанй вашої дитини! Ви можете вибрати програму з відповідною інтенсивністю занять англійською мовою, різними видами спорту та екскурсіями. Фахівці «Тревелмарт» допоможуть підібрати програму, оптимальну саме для вашої дитини.

Проживання

При вивченні англійської мови в Ірландії ви можете вибрати різні варіанти розміщення — готель, студентський хостел або приймаючу сім’ю. Вибравши проживання в приймаючій сім’ї, ви отримуєте «повне занурення» в мову і відмінну можливість познайомитися з реальним життям ірландців. Якщо ж вам цікавіше спілкування зі студентами з різних країн, можна вибрати резиденцію, з 2-3-місцевим розміщенням, а також можливістю самостійного приготування їжі. Ви також можете комбінувати різні види проживання: наприклад, на перші один-два місяці зупинитися в сім’ї, а потім вже вирішити: чи залишатися жити там далі або вибрати інший варіант.

Вартість курсу навчання в Ірландії визначається безліччю факторів: сам курс, його тривалість, вид розміщення, екскурсійні програми. Для того щоб отримати відповіді на всі питання, що цікавлять вас, достатньо зв’язатися по телефону або електронною поштою з нашими консультантами. Вони допоможуть вам зорієнтуватися по всім пунктам, надавши повну інформацію, яка може знадобитися для прийняття рішення.

Співробітники компанії «Тревелмарт» візьмуть на себе всі питання, що стосуються перельоту, трансферу, візи. Ми допоможемо вам зібрати пакет документів для отримання візи, а також будемо представляти ваші інтереси в посольстві. А коли всі питання будуть вирішені, і студент вирушить на навчання, «Тревелмарт» буде продовжувати займатися учня: допомагати у вирішенні побутових питань, надавати практичну допомогу родичам одержання гостьової візи і т.д.

Навчання в Ірландії — чудовий спосіб вивчити англійську мову на високому рівні!

Короткий опис статті: курси з вивчення англійської мови

Джерело:
Англійська мова в Ірландії: навчання в мовних школах, вивчення англійської мови на курсах в Ірландії

Також ви можете прочитати