Англійська мова для школярів 5-11 класів

30.06.2016

Як проходить навчання
Англійська мова для школярів 5-11 кл.

Напрямки навчання. Для школярів 5-11-х класів Центр пропонує програму вивчення англійської мови із застосуванням інформаційних технологій. Програма розрахована на 1-6 років і передбачає послідовне підвищення рівня володіння мовою по ланцюжку Beginner — Elementary — Pre-Intermediate — Intermediate — Upper-Intermediate — Advanced («з нуля» до впевненого володіння мовою). Поєднання традиційних методів навчання та інформаційних технологій підвищує ефективність освоєння мови. Інтерактивний режим створює інтегровану інформаційну середу, в якій слухачі набувають якісно нові можливості, що дозволяє їм більш повно і ефективно вивчити лексичний та граматичний матеріал, а викладачам — проконтролювати ступінь засвоєння матеріалу за допомогою комп’ютерного тестування.

Хто може вчитися на курсах. Починати заняття школярі можуть при будь-якому рівні знань, буквально «з нуля». Обов’язкове тестування, проведене при зарахуванні, визначає рівень навчання, на який може бути зарахований слухач.

Як проходять заняття. Навчальний рік починається з 1 жовтня і закінчується 25 травня. Заняття проходять 2 рази на тиждень в аудиторіях МИЭТа. Навчальний рік також, як і у студентів МИЭТ, розбитий на два семестри. Навчальні програми семестрів завершуються іспитами. Протягом навчального року проводяться контрольні заходи у вигляді колоквіумів, потокових контрольних.

Методика навчання. Заняття ведуться з сучасним британським посібниками Enterprise, Cutting Edge.

Щорічні заходи. У Центрі щорічно для школярів-слухачів проводяться олімпіада з англійської мови, роздільна для кожного рівня навчання. Завдання для олімпіад розробляються з урахуванням пройдених програм.

В кінці навчального року проводиться урочиста випускне збори для школярів-слухачів та їхніх батьків, яке проходить в клубі МИЭТа. Переможці олімпіади ЦКН нагороджуються грамотами та призами від ЦКН.

Документи про закінчення курсів. В кінці кожного року навчання школярів, що успішно склали іспити, видаються свідоцтва-сертифікати.

Запис на курси та оплата з 16 серпня.

Короткий опис статті: англійська для школярів Центр пропонує програму вивчення англійської мови із застосуванням інформаційних технологій. Програма розрахована на 1-6 років і передбачає послідовне підвищення рівня володіння мовою по ланцюжку Beginner — Elementary — Pre-Intermediate — Intermediate — Upper-Intermediate — Advanced ( з нуля до впевненого володіння мовою). вивчення англійської мови, Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced

Джерело: Англійська мова для школярів 5-11 класів

Також ви можете прочитати