Англійська мова для дітей в школі MyHello

01.07.2016

ВКЛАДАЮЧИСЬ У РОЗВИТОК ДІТЕЙ — ЗАБЕЗПЕЧУЄТЕ СВОЮ СТАРІСТЬ!
«ВЧІТЬ МОВИ В ШКОЛІ HELLO!»
ЗНИЖКА 25%!

ВСТИГНІТЬ ДО 25 ЛИПНЯ!

HELLO! найбільша школа англійської мови в Уфі, успішно займається навчанням дітей англійської мови

HELLO! Ваша дитина може почати своє навчання вже з 4-х років. Адже саме в цьому віці діти найбільш швидко і легко засвоюють все нове і цікаве, тим більше, якщо навчання проходить в ігровій формі.

Спеціально для самих маленьких студентів пропонується програма «Англійська для дітей 1», розрахована на три академічних року.

HELLO! програма «Англійська для дітей 1» (4-6 років) у виграші з самого початку. Ваші діти полюблять англійську мову.

Для дітей даної вікової категорії, ми, в основному, фокусуємо нашу увагу на розвиток гарного почуття мови, вміння спілкуватися, пізнавальних здібностей. Ми також проводимо семінар для батьків, для того, щоб створити в будинку мовне середовище і дати можливість дітям продовжувати вчити англійську мову після основних занять у класі.

Яку користь Вашій дитині принесе наша програма «Англійська для дітей 1»?

Допоможе знайти упевненість — наші доброзичливі викладачі створять таку обстановку в класі, яка буде сприяти вільному спілкуванню англійською мовою.

Підготує дітей до навчання в школі — більшість наших студентів отримують хороші оцінки за шкільні тести з англійської мови.

Зробить дітей більш відкритими і життєрадісними — на наших заняттях діти набувають друзів і стають більш активними й рухливими.

Створить взаємодія між батьками і дітьми — За допомогою наших, іграшок та інших додаткових навчальних посібників, батьки можуть допомогти дітям практикуватися в англійській мові будинку.

Короткий опис статті: англійська дітям Школа іноземних мов, курси англійської, уроки англійської, англійська мова в уфі, англійська для дітей вивчення англійської, вивчення англійської мови, іноземні мови, іноземні мови в уфі, курси англійської в уфі, курси англійської мови, курси англійської мови в уфі, навчання англійської мови, уроки англійської мови, школа англійської

Джерело: Англійська мова для дітей в школі MyHello

Також ви можете прочитати