Англійська граматика для школярів

04.07.2016

Англійська граматика для школярів

Як відомо, граматика будь-якої мови складна для вивчення, і англійська мова не виняток. Щоб пояснити учням нюанси вживання часів (особливо тих, які не мають аналога в російській мові, наприклад, past continuous ), вчителі витрачають не один місяць. Тим не менш, основне пояснення часу та особливостей його застосування припадає на одне заняття, і якщо учень його пропускає, то «нагнати» клас йому буває складно. У подібних випадках варто звернутися за допомогою до нашого сайту, де можна знайти структуровану відеоінформацію, а також конспекти з потрібної теми.

Часи групи continuous та perfect: швидке освоєння складного матеріалу

Часи групи continuous по праву вважаються одними з найбільш непростих часів англійської граматики для російськомовних учнів, оскільки не мають прямого аналога в рідній мові. Засвоїти present континуо us. теперішній тривалий, або продовжене, час, як його часто називають, з нуля непросто. Правила, що стосуються вживання present continuous, часто рясніють винятками, тому школяреві необхідно зрозуміти логіку використання часу. Якщо ж він перебуває на домашньому навчанні, або пропустив заняття, де пояснювалося present continuous. то високий ризик, що далі він не зрозуміє логіку часів past continouos, сфера вживання якого багато в чому перетинається з аналогічною для present, ні future continuous. Саме тому портал пропонує школярам відеоуроки, з яких вони зможуть почерпнути всю необхідну інформацію.

Подальше вивчення граматики часів пов’язано, як вже згадувалося, з past continuous, або пройшли тривалим часом. Дізнатися, що це практично завжди вживається з обставиною часу і має відтінок тривалості, а також познайомитися з граматикою вживання past continuous в різних типах речень можна на сайті InternetUrok.ru. Зручно, що під час роботи з темою можна задати питання, на який відповість вчитель — така опція особливо зручна для школярів, які навчаються вдома.

Використання future continuous багато в чому перетинається з утворенням і застосуванням інших часів групи continuous, однак деякі нюанси вимагають такого ж уважного ставлення при його вивченні. Учневі, який не зміг бути присутнім на занятті, де розбиралася ця тема, допоможе портал InternetUrok.ru, де можна не тільки «бути присутнім» на віртуальному уроці, але і зробити тести по цій темі, тим самим, самостійно проконтролювати розуміння future continuous .

Не менш складною темою з усіх розділів англійської граматики для школярів є часи групи perfect, зокрема, past perfect. чи минулий вчинене. Для англійців це дуже логічно, оскільки для опису, наприклад, хронології подій та поверненню до розповіді про більш давніх епізодах вони незмінно використовують past perfect, в той час як у російській мові ми застосовує одне минулий час в аналогічних випадках. Пояснити це, а також розповісти, як утворюється і коли застосовується past perfect. можуть вчителя на сайті InternetUrok.ru. Те ж стосується і часу future perfect. непроста для засвоєння область англійської граматики здасться нескладної, якщо звернутися до відеоуроків на порталі InternetUrok.ru. Крім розповіді про те, що future perfect використовується для позначення дії в майбутньому, яке буде завершено до певного терміну, сайт запропонує учням тести, які дозволять оцінити власний рівень розуміння future perfect .

Переваги InternetUrok.ru для вивчення часів в англійській граматиці

Сервіс буде корисний не тільки школярам, які прагнуть плідно вивчити шкільну програму з англійської мови і тим, які не можуть в силу різних причин бути присутніми на поясненні теми вчителем в класі, але і батькам і вчителям. Тата й мами зможуть оновити власні знання і проконтролювати виконання домашніх завдань школярем по темі англійських часів груп perfect і continuous, а вчителі — взяти на замітку напрацювання колег і підвищити свій професійний рівень.

Короткий опис статті: англійська для школярів Часи групи continuous по праву вважаються одними з найбільш непростих часів англійської граматики для російськомовних учнів, оскільки не мають прямого аналога в рідній мові. past perfect, future perfect, present continuous, past continuous, future continuous

Джерело: Англійська граматика для школярів

Також ви можете прочитати