Англійська для дітей та малюків, уроки та курси англійської мови для школярів, дошкільнят і підлітків .

02.07.2016

Англійська для школярів молодших і старших класів в Мінську .

Думай про майбутнє сьогодні!

Часто батьки бажають, щоб їх дитина поступила в престижний ВУЗ, міг спілкуватися іноземною мовою і розуміти іншомовну мова на відпочинку, при спілкуванні з друзями за кордоном. Для всіх бажаючих говорити англійською мовою ми пропонуємо общекоммуникативный курс англійської мови для школярів. в процесі якого ваша дитина навчиться спілкуватися англійською з правильними граматичними структурами та розуміти мову на слух (що важливо!), а також без проблем зможе адаптуватися в іншомовному середовищі.

Навчаючи англійської мови дітей, в першу чергу, ми намагаємося зацікавити та всіляко мотивувати Вашої дитини. З цією метою використовується величезна кількість відео-аудіоматеріалів, навчальних матеріалів країнознавчого характеру, мовних ігор, що розвивають пам’ять, логічне і творче мислення.

Яким чином прищепити школярам любов до вивчення англійської мови? Як розбудити інтерес до знань?

Кращий викладацький склад компанії «РеалВэй» розробив комунікативну програму англійської для дітей всіх віків і рівнів знань мови. Тепер вивчення мови не буде мукою для вашої дитини. Він назавжди забуде, що таке виснажлива зубріння і одноманітні нецікаві заняття. Тепер кожен і малюк, і свідомий підліток зможуть вивчати мову в невимушеній обстановці, граючи.

Навчання англійської мови школярів у Мінську в нашій компанії включають в себе: пісні, ігри, перегляд відео, а також інсценування, імпровізації. Наші заняття дозволяють зробити процес запам’ятовування нової лексики захоплюючим і будуть сприяти зникненню мовного бар’єру.

Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі. які постійно удосконалюються і розвиваються. Уроки англійської мови для дітей ведуться за кращим британським виданням, які підбираються для дітей індивідуально, залежно від рівня володіння мовою.

Формування груп проводиться за рівнями володіння мовою (з «нуля» до «просунутого»), а також за віковими критеріями. В групах від 5 до 8 чоловік. Один рівень вивчається від 3 до 4 місяців. Заняття проходять 2 (3) рази на тиждень по 2 академічні години (90 хвилин). Курс розрахований на 8 місяців (оволодіння двома рівнями мови).

Англійська для найменших дітей і малюків

Ми подружим Вашої дитини з мовою, навчимо спілкуватися!

Для дитячої аудиторії в нашій мовній школі розроблена унікальна програма «англійською
й для дошкільнят в Мінську»,
яка бере до уваги вікові особливості кожної дитини. Також наша програма розділена на кілька рівнів.

Наша мета – прищепити любов Вашої дитини до англійської мови, мотивувати на подальші успіхи, допомогти дитині розвивати його пам’ять, логічне і творче мислення, моторику мови і рухів. Для досягнення поставлених цілей заняття проходять у легкій ігровій формі з використанням наочного матеріалу: малюнки, аудіо — відеоматеріали, таблички.

На курсах англійської мови малюки співають англійські дитячі пісні, грають у розвиваючі ігри, дивляться мультфільми англійською мовою, малюють і таким чином долучаються до іншомовної культури.

На наших заняттях НЕМАЄ зубріння, нецікавих тем і занудних викладачів!

Вдосконалення знань англійської мови – відмінний внесок у майбутнє: можливість навчання в престижних вузах за кордоном, високооплачувана робота, знайомства зі всього світу.

Welcome to contact us !

Короткий опис статті: англійська мова для дошкільнят Уроки англійської для дітей і малюків допоможуть освоїти найбільш корисні англійські слова, навчати говорити і розуміти англійську мову. Курси англійської мови для англійську мову для дітей,англійська для малят,курси англійської мови для школярів в мінську,англійська для дошкільнят,уроки та навчання англійській дітей

Джерело: Англійська для дітей і малюків, уроки та курси англійської мови для школярів, дошкільнят та підлітків | RealWay

Також ви можете прочитати