10 Steps to Englishкакие помилки роблять початківці вчити англійську

02.07.2016

10 steps to Englishкакие помилки роблять початківці вивчати англійську мову — 10 steps to English

які помилки роблять початківці вивчати англійську мову

1) намагаються запам’ятовувати всі слова, що потрапили у їх поле зору, 2) нехтують домовленням, 3) приділяють занадто багато уваги вимові, 4) випускають дві найбільш продуктивних для навчання частини дня, 5) прагнуть багато слухати і розмовляти, а не читати і виписувати. тепер детальніше.

як вчити англійські слова

1) і правил, і у слів є своя ієрархія, рейтинг. слова м’ясо, капуста, квиток, вокзал, напрямок, олівець – потрібні. але ми їх з працею запам’ятаємо, якщо не будемо знати слів їсти, коштувати, їхати, купувати, шукаю, туди, записувати. потрібно починати з самих важливих.

2) записування в 8-12 разів підвищує ефективність запам’ятовування слів, ніж якщо ми просто підкреслимо найважливіші слова в тексті. щоб запам’ятати слово, з ним треба зробити чотири речі: побачити, почути, записати, застосувати у справі.

3) з вимовою може бути два варіанти «залік» або «не залік». тобто, коли ми слово apple вимовляємо, як «епл» та нас розуміють, (хоча перший звук-це середнє між «а» і «е»), і коли ми слово apple вимовляємо, як «апле» і нас не розуміють. красиво выговарить слово apple ми будемо, коли у нас буде впевнено середній рівень.

в який час дня краще вчити англійську мову?

4) ранок відразу після пробудження має 100% ефективності – наш мозок, як чистий аркуш паперу. у цей час. обідній час — 22% віддачі. велика частина мозку все одно буде обдумувати побутові та робочі проблеми, які проявилися вранці. вечір після роботи – 64%. майже по всім стороннім справах прийняті рішення, хоча трохи відволікати вони все ж будуть. є деяка втома. і будуть відволікаючі фактори у вигляді своєї сім’ї, телефонних дзвінків, шуму за вікном. пізній вечір безпосередньо перед сном – 82% ефективності. хоча втома більше, відволікаючих факторів значно менше. і підсвідомість наше, коли ми будемо засипати, першим справою і найкращим чином буде відповідати самої останньої за день інформацією. дуже рекомендую не в інтернеті сидіти перед сном, не дивитися фільм або музику слухати, а читати ті речі, в яких ми хочемо розібратися, не обов’язково іноземна мова.

як вчити англійську мову до автоматизму

5) щоб запам’ятати словосполучення і на ньому засноване правило, ми повинні ПРАВИЛЬНО скласти пару десятків пропозицій. тоді цей шаблон переходить у підсвідомість, і даний елемент мови доводиться до АВТОМАТИЗМУ.

найефективніше це досягається наступним:

1. пишемо повільно, але правильно з подсматриванием у навчальні матеріали. 2. пишемо швидко і правильно без підглядання в правила. 3. говоримо повільно і правильно з подсматриванием у навчальні матеріали. 4. говоримо швидко і правильно без підглядання в правила. багато писати і мало говорити на початковій стадії вивчення, якщо ми хочемо ГОВОРИТИ БАГАТО І МАЛО ПИСАТИ на наступному етапі.

всі ці рекомендації для випадку, коли англійська мова нам потрібен всерйоз і надовго, коли ми хочемо вийти на рівень середній або трохи вище. якщо ж наше завдання – більш-менш комфортно відпочити, коли ми їмо на кілька тижнів у відпустку за кордон, то, звичайно, підходи до мови будуть вже інші. детальніше про все це в моїй статті як самому вчити англійську, щоб могти говорити.

постійна адреса статті « як вчити англійську мову »

Короткий опис статті: як вчити англійську мову які помилки роблять початківці вивчати англійську мову? 1) намагаються запам’ятовувати всі слова підряд, 2) нехтують домовленням, 3) втрачають продуктивний час вчити англійську мову

Джерело:
10 steps to Englishкакие помилки роблять початківці вивчати англійську мову — 10 steps to English

Також ви можете прочитати